2752
2734
عنوان

چیکار کنم که توی بارداری شکمم ترک نخوره؟ از تجربه هاتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 530 بازدید | 44 پست

بهم گفتن شکمت میخاره ب هیچ وجه نخارون این کارو نکردم حتی ی دونه ترکم نداره شکمم 

زن داداشم دیر بهش گفتن اون قبلا خارونده بود شکمش افتضاحه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
کم کم سفید میشع خودش

سفیدشم خیلی بده. اگه کلا بوجود نیاد یا بعد بوجود اومدن محو بشه خیلی خوبه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دوبار زایمان داشتم دریغ از یه ترک ..‌از هیچی هم استفاده نکردم 

خوشبحالت😍 خب بیشتر ارثی هست. من ارثشو شدیییید دارم

2731
برای بچه اولم کرم پیشگیری از ترک بارداری موستلا میزدم اما خب من کلا ۱۰ کیلو اضافه کردم و واقعا شکم ن ...

دقیقا مثل من خییییلی وزن اضافه کرده بودم میگفتم الان ترک میخورم درحدی بودم که دیگه آخرای ماه شکمم خیییییلی تیر میکشید احساس می‌کردم میخواد جر بخوره

ولی خداروشکر با چنتا دونه ترک به خیر گذشت 

منم تو بارداری اولم وزن اضافی نداشتم تا ماه نهمم تا خودم نمیگفتم نمی‌فهمیدند باردارم😄

سیبکاربریه قبلیمه😍 نتونستم برش گردونم با کاربریه دیگه اومدم 😬  توش کلی خاطره دارم😍
کم کم سفید میشع خودش

ربط ب ژن ادم داره بعدا چ رنگی بشه از ابجیم هنوز سیاهه

زیبا ترین دلتنگی دلتنگ بودن برای توست و تلخ ترین آن دلتنگ ماندن برای تویی که می دانم دیگر ندارمت …
هرکاری کنی بازم ترک میخوره بیخیال شو لذت ببز من انقد کرمای مختلف زدم روغن زیتون ولی قایده نداشت دور ...

🥲

من سر بارداری اولم وازلین میزدم خیلی خوب بود  هفته آخر بارداری فکر کردم پوستم خویه و ارثیه ک ترک نخوره پس وازلین نزدم همون یک هفته چند تا ترک خورد دور نافم وازلین خیلی خوب بود سر این یکی هم میزنم

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

منم الان میخاره سعی میکنم نخارونم ولی نمیشه من از دکترم پرسیدم گفت بعد زایمان یه کرم میگم استفاده کن نشد فوقش لیزرکن

فقط 6 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سر بارداری اولم وازلین میزدم خیلی خوب بود  هفته آخر بارداری فکر کردم پوستم خویه و ارثیه ک تر ...

وازلین فک کنم ترکیبش پوستو سیاه کنه وبرا پوست مضره روغن زیتون بزن عزیزم

فقط 25 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
وازلین فک کنم ترکیبش پوستو سیاه کنه وبرا پوست مضره روغن زیتون بزن عزیزم

سر بارداری اولم زدم وازلین خیییییلی کم پوستو تیره میکنه اونم بعد دو سه ماه ب حالت اول برمیگرده پوست خیلی بهتر از اینه ک ترک بخوره روغن زیتون خیلی چرب نیست

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من سفارش دادم لوسیون پالمرز آوردن برام هم حجمش خوبه هم از ماستلا ارزون تر در اومد برام

الان باردار هستی؟ چند تومن شد؟ از کجا سفارش دادی؟

قبلا استفاده کردی از این؟

الان باردار هستی؟ چند تومن شد؟ از کجا سفارش دادی؟ قبلا استفاده کردی از این؟

اره باردارم

من به پسر خالم سفارش دادم از دبی آورد برام 

۱ تومن شد قیمتش 

میدونی من تو اینستا تو پیج نبات (یه بلاگره که خارج زندگی میکنه و باردار بود) دیدم گفته بود از این لوسیون استفاده کرده 

منم اینطوری شد که خریدم 

تا الان که خوب بوده دیگه نمیدونم