2752
2734
عنوان

چیکار کنم که توی بارداری شکمم ترک نخوره؟ از تجربه هاتون بگید

| مشاهده متن کامل بحث + 534 بازدید | 44 پست

من کلی ترک دوران بلوغ روی پاهام دارم یعنی قشنگ پوستم مستعد ترک هست 

فقط یه شکم رو سالم دارم اصلا دوس ندارم ترک بشه

خداوند می بیند و میپوشاند مردم نمی بینند و فریاد میزنند..
من هرروز روغن زیتون میزدم شب و روز ولی باز ترک خوردم هرچند کمه پایینا چندتا ترک خورده اینم بگم من شک ...

شنیدم روغن بایواویل برای زمانی که ترک ها قرمز هست خوبه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

اسی عزیزم بدنها متفاوته یکی ممکنه ترک بخوره یکی نه

اصلا نگران اینا نباش بارداریت شیرین بگذره

ماه های اول روعن زیتون رو بصورت اروم ودورانی بزن همه جای پهلوهات وشکمت ویکساعتی بانایلون بزرگ ببندشکمتو عرق کنه جا باز کنه از ۳/۴ماهگی ب بعد فقط باروغن خالی ماساژ بده

صبحا ی دوش ۵ دیقه ای بگیر وباشامپو بچه بشور بازم فردا تااخر ۹ماه ماهای اخر زیاد سنگین بلن نکن بپر بپر نکن

ولی دررطول بارداری همش نخواب فعالیت وپیاده روی ب میزان معقول خیلیا میخوابن ماهای اخر تا تکون میخورن مث هندونه قاچ میزنن

دراخر شاکر خدا باش دامنتو سبز کرده والان یه نینی داری

اگ راهنماییام بدردت خورد لطفا از ته دلت از خدا بخواه نینی توشکمم یه پسرسالم باشه اسمم شیماس

ی صلوات مهمونم کن خدابهم پسر بده

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
اهاحتماکرم ترک شکم مادران هستش صدرصد

برای بچه اولم کرم پیشگیری از ترک بارداری موستلا میزدم اما خب من کلا ۱۰ کیلو اضافه کردم و واقعا شکم نداشتم اصلا هم ترک نخوردم 

ولی اون کرم قشنگ عکس زن باردار روش کشیده بود 

الان کرم رفع ترک موستلا توی بازاربا قیمت حدود ۲ تومن هست اما خب میترسم برای دوران بارداری مضر باشه. عکسش با اون قبلیه فرق داره 

این سری من خییییلی دارم وزن اضافه میکنم . ترک رو شاخمه

ولی میخوام کلا بره یعنی نمیشه؟

نه سفید میشه فک کنم تاقرمزه باید بری لیزر دقیق نمیدونم بپرسید از پزشکتون

فقط 25 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماییم ک بی هیچ سرانجام خوشیم
اسی عزیزم بدنها متفاوته یکی ممکنه ترک بخوره یکی نه اصلا نگران اینا نباش بارداریت شیرین بگذره ماه ه ...

مرسی عزیزم😘 ان شالله به آرزوت برسی😍

خببالاخره ترک نخوردن هم خودش سلامتی پوست محسوب میشه. من بدنم بشدت مستعد ترک هست

نخارونش 

چربشم کن با روغن زیتون

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

یادمه دکترم کرم داده بود یکم از اون استفاده کردم اسمش یادم نیست ولی یه کرم ایرانی معمولی بود. 

یه مقدار هم روغن زیتون استفاده میکردم. 

ولی در کل زیاد استفاده نکردم حوصلش و نداشتم. ولی چون زیادم چاق اینا نشدم ترک نخورد