2752
2734
بنظرم میشه یکم آسونترگرفت وازدواج کرد طرف یه خرج معنولی زندگیوبده خوردوخوراک واجاره خونه بسه آخر آخر ...

برمن اصلا ب دوهفته نمیکشه کات میکنم آدم خوب ب پستم نمیخوره کلا قطع امیدم و دیگه فکر ازدواجم نمیکنم 

آنقدر تودلم خونع که تویه رگام نیس):

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین ازدواج واقعا قسمته هرکس به یک شکل حالا 

قسمت پنجاه پنجاه هست نصفشوخودت میسازی یچیزی جمع شده از مشیت خداوعقل انسان

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
بنظرم بدبین شدین شاید بر اثر اتفاقای گذشته  وگرنه یه فرد ۳۶ ساله بلوغ فکری داره الان پسرای دهه ...

همون اول گفتم که گاهی وقتا بعضی آدم ها کاری میکنن که به همه بدبین میشی و سعی میکنی تنها باشی

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
2731
برمن اصلا ب دوهفته نمیکشه کات میکنم آدم خوب ب پستم نمیخوره کلا قطع امیدم و دیگه فکر ازدواجم نمیکنم&n ...

اره دیدی که توهمین تاپیکم بش اشاره شده

بنظرت تو سن ۳۰ بیشتره یا سن ۱۵/۲۰؟

20واینا زود داغ میشی ولی بنظرم بهترمیشه کنترلش کرد 30 سالگی بیشتره وتاثیرش توزندگی بیشتره

تا کی ؟ تا همیشه ؟

واقعا نمیدونم ولی خیلی دلم گرفته اینقدری که فقط با ورزش کردن خودمو سرگرم کردم و دارم از خودم انتقام میگیرم به خاطر اعتماد بی جایی که کردم 

آقا هستم    میگه که زنده بودن رو همه مفت خریدیم بهم بگو مردن رو چند میشه گرفت                           
واقعا نمیدونم ولی خیلی دلم گرفته اینقدری که فقط با ورزش کردن خودمو سرگرم کردم و دارم از خودم انتقام ...

امیدوارم کسی بیاد تو زندگی تون که اعتمادتون و دوباره بدست بیاره