2733
2734
عنوان

آشنائی با نحوه فعالیت در تبادل نظر

| مشاهده متن کامل بحث + 19061 بازدید | 337 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاربران توجه فرمائید اعدادی که کنار اسمهای مستعارتون است برای تمایز اسامی مستعار تکراری از یکدیگر گذاشته شده. یعنی از اسم مستعار شما در سایت قبلا هم استفاده شده و کاربرانی هستند که اسم مستعارشون مشابه اسم شما است. به همین دلیل کنار این اسامی به شکل رندوم یک عدد قرار گرفته است

سلام خانم تهرانی جان.  باقی اشکالات سایت کی برطرف میشه؟ مثلا امکان حذف و ویرایش پست یا تعطیل ک ...

امکان حذف و ویرایش و بستن رو در برنامه قرار دادیم منتظر هستیم تا یک مشکل فنی رو پشت سر بزاریم بعدا اصلاحات ران کنیم

2728
تو رو خدا خانم تهرانی یه کاری کنین بفهمیم کی آنلاینه و کی آفلاین و اینکه تعطیل کردن تاپیک رو هم اضاف ...

این کار از آنجائیکه ممکه بار زیادی روی سرور بزاره فعلا قابل اجرا نیست. اما به محض اینکه وضعیت سرور stable بشه این موضوع رو تست میکنیم. اگر مشکلی بوجود نیومد اجرا میشه

سلام وقتتون بخیر اون موضوع تاپیک های مورد علاقه که باز میکنیم هر بار میره صفحه یک درست نمیشه؟  ...

مشکل تاپیکهای مورد علاقه رو در اولین فرصت پیگیری میکنم بعضی از مشکلات رو در حال حاضر نمیشه برطرف کرد تا زمانیکه مشکل سرور برطرف بشه. اما بعضی از مشکلات هم ارتباطی به این موضوع ندارند

درباره مشکل نمایش تاپیکهای سایر کاربران هم لطفا بفرمائید گوشیتون چیه و از چه مرورگری استفاده میکنید؟

چطوری تایپیک جدید بازکنم برای  خودم

ابتدا گروه مرتبط با موضوع خود را باز کنید سپس زیر گروه متناسب با موضوع را انتخاب کرده و گزینه ایجاد موضوع جدید را کلیک کنید

آموزش ایجاد تاپیک در لینک ویدیوئی که در اولین پست قرار دادم با عنوان آشنائی با تبادل نظر سایت وجود دارد

2738
منظورتون  بزرگ بودن فونت در نسخه موبایل هست؟

عزیزم اگر اندازه فونت فروم از تصویر اول به تصویر دوم تغییر پیدا کنه بهتر نخواهد بود؟ بله در موبایل

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
منظورتون  بزرگ بودن فونت در نسخه موبایل هست؟

فقط از دید کاربر فونت حال حاضر چشم رو خسته میکنه اگر بشه فروم تبادل نظر ساده تر بشه بهتر هست بهم ریختگی خاصی داره باعث میشه توی موضوع مناسب تاپیک نزنیم فقط نظر من هست نه انتقاد امیدوارم به دید یک نظر نگاه کنید نه انتقاد 

موفق باشید

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...
سلام نی نی یار جان،استیکر ها جدیدا چرا همه خط خطین اصلا مشخص نیست که چی به چیه‌ همه یه شکلن

مشکل استیکرها برای شما برطرف شد؟ اگر نه، لطفا بفرمائید از چه مرورگری استفاده میکنید و با چه گوشی هستید؟