2737
2739
بسم الله الرحمن الرحیم

دوستان خوبم سلام
ذکر (یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین ) در نی نی سایت توسط یک ی از دوستان معرفی شد و افراد زیادی از آن بهره جستند . تا اون جا که من خودم متوجه شدم این ذکر خیلی موثر و مجربه و انشالله حتما شما رو حاجت روا می کنه یا اینکه حالتون رو خیلی خوب می کند . در زندگی تان گشایش می آورد .

133 مرتبه ذکر : یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین .

در روز 5شنبه 4 آبان به امید خدا این ذکر رو دو سری می گوییم :

یک سری 133 مرتبه ذکر : یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین برای حاجت روایی خودمون
و

یک سری 133 مرتبه ذکر : یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین برای حاجت روایی همه حاجتمندان خصوصا عزیزانی که در این ختم شرکت می کنند .

دوستان خوبم به طور کلی سعی کنید از این ذکر در زندگی زیاد بهره بگیرید چون واقعا موثره .

هر کس دوست داره در این صواب دسته جمعی شرکت کنه اسمش رو بگه .
انشالله 5شنبه 4 آذر هر ساعتی که براتون مقدور بود .

هر سری گفتنش حداکثر از من حدود 10 دقیقه وقت می گیره و دو سری اش می شه 20 دقیقه یا کمتر . اما نور بزرگی وارد زندگیمون می کنه .

دوستان خوب بیایید و ثبت نام کنید .

در ضمن از خواندن قرآن هم غافل نمایند که بهترین نور و انرژیه .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من دفعه اول از این کاربر دیدم

nazy
1388/12/27 11:40 ب.ظ

لینای عزیزمن

همین الان وضو بگیر یه تسبیح بردار و این ذکر را صد و سی سه مرتبه بگو:
" یا کاشف الکرب عن وجه الحسین اکشف کربی به حق اخیک الحسین"
و متوسل به آقا ابوالفضل عباس شو خیلی زود همه چیز درست می شود.
2740
2706
2741
2687
داغ ترین های تاپیک های امروز