2733
2734
عنوان

به دوستم حسودیم شد

460 بازدید | 21 پست

دوست پسر دوستم همه ی دخترای پیجش رو انفالوو کرده حتی مامانشو یعنی تنها دختری که فالوو داره اینه بعد دوست پسر من هر دختری که از کنارش رد میشه رو فالوو داره  خب راستش حسودیم شد یعنی چی اخه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تاپیک دوست پسر ممنوعه فکرکنم ولش کن خودتو درگیرنکن😂🤭

فقط 28 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
توراباغیرمیبینم صدایم در نمی آید دلم می‌سوزد کاری ز دستم برنمی آید. باردارنیستم تیکر آزمونمه🐾🐧
2731

وقتی پیج اصلیش اون نیست :

♦️ ۲۳ ساله / اولین کنکورم ( ۹۸ )بود رشته آزمایشگاه تو شهری غیر شهر خودم قبول شدم و چون علاقه نداشتم و روزای سختی میگذروندم خیلی مخفیانه و ب دور از چشم همه انصراف دادم، دومین کنکور ( ۱۴۰۰ )خوب نبود فقط برای مصاحبه رشته فوریت پزشکی دعوت ب مصاحبه شدم ( رد شدم ) ، سومین کنکور  (۱۴۰۱) بازم برای مصاحبه فوریت دعوت شدم و این دفعه بی برو برگرد و پر قدرت قبول شدم ( رشته ای ک از ادامه ندادنش پشیمونم ) ولی از اونجایی ک تو انتخاب رشته دانشگاه آزاد رشته مامایی هم آورده بودم ب پیشنهاد برادرم اون رو ثبت نام کردم بعد از یه ترم و با چونه زنی های متمادی من با دانشگاه و پی بردن ب این نکته ک امکان تغییر رشته وجود نداره تو کنکور (۱۴۰۲)ب عنوان چهارمین و آخرین کنکور ثبت نام کردم و رشته پرستاری قبول شدم / بقیه فک میکنن این پنج سال از زندگی من تلف شده ولی تجربه ها و نگرش هایی ک من تو این پنج سال ب دست آوردم رو با هیچی عوض نمیکنم و معتقدم گذروندن عمرم برا این دیدگاهی ک الان ب زندگی ب دست آوردم ارزششو داشت / من تو زمینه های انصراف از دانشگاه دولتی ، انصراف از دانشگاه آزاد ، تغییر رشته ، ترمیم معدل ، مصاحبه فوریت و.. تجربه و آگاهی دارم پس اگه سوالی داشتین خوشحال میشم تجربه ام رو باهاتون ب اشتراک بذارم / و اگه نظر مخالف و متفاوتی با من داشتین حتما ریپلای کنید یا قانعم میکنید یا قانعتون میکنم ❤️

ببخشید دوست پسر شما هول نیست؟

عذر میخواما

داره زاپاس جمع میکنه؟

اینکه همه رو هم انفالو کنه

کمبود داره

اونیم که  همه رو فالو کنه باز کمبوده

هر چیزی به اندازه

من خودم اقوامم رو فالو دارم

نمیام‌ب خاطر دوست دختر خانوادمو انفالو کنم

2706