2733
2734
عنوان

حق با زن داداشمه یا مامانم؟

23988 بازدید | 416 پست

زن داداشم نه عقد گرفت نه عروسی نه شیربها. گفت پولشو بذاریم خونه بخریم. ولی داداشم گفت فعلا یه سال بشینیم خونه بابام. الان ۵ ساله خانه بابام تو یه اتاق نشسته همونجا هم آشپزی هم همه چیزش اونجا هست تو یه اناق. از اینطرف مامانم میگه پس اندازتون رو بدید اون یکی داداشم ماشین بخره پول نداره( این یکی داداشم عروسی و عقد مفصل خونه شون هم بالاشهرره و رهن هست) هرروز با زن داداشم دعوا دارن و زن داداشم با اینکه یک خانه هستن با مامانم کلا قطع رابطه هست و حرف نمیزنه. مامانم به من میگه تو باهاش حرف بزن قانع شه پول را بدن داداش دیگم ماشین بخره ولی من میگم دخالت نکنم بهتر هس نظرتون؟ داداشم کلا فقط به حرف مامانم گوش میده. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

حق با زن داداشت هست

مامانت چرا اینجوری میکنه 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

بیچاره زنداداشت که همسرش نتونست یه خونه براش بگیره

این قدر نگوییم باید به عقاید هم احترام بگذاریم    آنچه قابل احترام است حقایق است نه عقاید...!!   هیچ عقیده ای محترم ومقدس نیست    زیرا می‌تواند ریشه در جهل وخرافه ودروغ داشته باشد...میتواند گفتمانی از داعش یا شری سازمان یافته باشد...احترام به بسیاری از عقاید می‌تواند توهین آشکار به شعور خودمان باشد...!

بیچاره اون دختر گیر کیا افتاده 😢💔 اونکه دیگه لذتی نمیبره ، پولشم مادرت میخواد بگیره برای یکی دیگه ؟؟؟

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨