2733
2734
عنوان

پسر دانشگاه ازاد

185 بازدید | 41 پست

یه پسره هست تو دانشگاه که یکم ازش خوشم میاد الان داریم چت میکنیم باهم.بعد پسره هر کاری که میکنه به من عکس و ویس میفرسته.دیشب فلفل دلمه ای خورد میکرد عکس فرستاد،امروز داشت یه چیو درست میکرد عکس و فیلم فرستاد.عکس ماشینشو نشون داده و کلی چیز دیگه.حتی سدیع هم سین میزنه

به نظرتون اونم خوشش میاد ازم که انقد با جزئیات از روزاش میگه؟

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

تابلوعه ازت خوشش میاد چون انقدر دوست داره ک میخاد تمام لحظه هاشو تمام کارایی ک میکنع رو باهات ب اشتراک بزاره

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!
خوشحاللللل.حتی سرکلاسم خیلییی نگام میکردددد

خو ازت خوشش میاد دگ ت هم اگ اره اوکی شو اگ هم ک نه اذیتش نکن 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
همین الان پیلم داد بهم((((= گریههههه

دیگه مطمئن شدم ک دوست داره😂👍🏻

آدمایی‌که‌به‌اندازه‌ی‌شمع‌روشنایی‌ندارنوماه‌زندگیتون‌نکنید🌛✨️!     -باافتخارآرمی‌هستم:)💜  اگه‌با‌نظر‌من‌مخالفی‌ریپ‌نزن‌اگرم‌ریپ‌بزنی‌بدون‌که‌حرفت‌پشیزی‌برام‌ارزش‌نداره!