2733
2734

زنش همسنمه اینقد دختر مهربونو خوش اخلاقو خوش دل و ساده ایههه تازه من ۲۲ سالمه اون ۱۸ 🥲🥲کوشولوعههه ولی بابام میگ نزدیکش نشو فلانه بیساره عصابمو خراب میکنه دختره هم غریبه اینجا هم فقط من همسنشم🥲گناه داره بخداا بعد بابام با این طفلی لج کرده😑😑حرصم میاد

تازه یبار بهش گفت خراب خون خونمو میخورد اخه این بچه مظلوم کجاش خرابع😕💔

شبی شاید رها کردم جهان چون سرابم را.....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

لابد یه چی میدونه بعدشم هییییچ وقت با عروسای فامیل قاطی نشین ک بعد حرف توش نباشه دورو دیگ همین ک مییگی مظلوم نگه ب شوهرم چشم داره

یه وکیلی میگفت:یه چیزی میگم اویزه گوشتون کنید،شصت سال وکالت انجام دادم...تمام شکایات بین کسانی بود،که به همدیگه اعتماد داشتند...
2731
می‌ترسه که به تو از زندگی متاهلیش بگه و تو مشتاق ازدواج بشی و سمت دوس پسر و این حرفا بری

😑این عقیده ی قدیمیاست بابا چطور با رفیقای متاهلم مشکل نداره😕

لابد یه چی میدونه بعدشم هییییچ وقت با عروسای فامیل قاطی نشین ک بعد حرف توش نباشه دورو دیگ همین ک میی ...

وای شاید بابامم اینجور فک‌میکنه اخه تاحالا اینطور ک تو گفتی فک نکرده بودم😐

2706