2733
2734

چ کلاسی بنویسمش بشدت شیطونه فک نکنم پشت میز بتونه بشینه ی جا واینمیسه

خداجونم همون جور که معجزه ات رو بمن نشون دادی همون جورم بزودی زود ب جاریم نشون بده و همه منتظرای نی نی سایت   خدا جون بزار با خبر بارداری جاریم خوشحالیم از مادرشدنم کامل بشه انشالله من منتظرما تا قلب نی نی من ب تپش بیاد انشالله جاریمم باردار بشه و همه منتظرا                        علی اصغر امام حسین قربونش برم با امام رضا جونم حاجتم رو دادن 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ کلاسی 

چون خودمم باید باهاش بشینم توی کلاس :( 

تنها نمی مونه 

ای کاش پدرو مادرای دهه ۴۰ و ۵۰ و ۶۰  از این سایت استفاده میکردن . حیف و صد حیف .‌ چون اکثرشون  خیلییی در جاهلیت و نآآگاهی موندن  مغزاشون از عصر حجر مونده . راکد موندهاین چند وقت دیدمشون خیلیاشونو. اعصابم خراب شده .چقدر انسانها در جهالت  و نااگاهی هستن . اخه تا کی  ؟
2731

من دخترم مهد قرآن ثبت نام کردم ۴ سالشه

داستان زندگیم❤️من یه مادر دختر چهار ساله ام که پارسال وحشتناکترین اتفاق برام افتاد جلوی چشم در یه لحظه دخترمو  دیدم جلوی چشمم باروغن سوخت چنان سوخت که ترسیدم هیچ وقت خوب نشه نصف صورت چشم وابرو چونه ووسینه وانگشتانش تصور کنید که من حتی سرمو از شدت غصه به دیوار میکوبیدم که نکنه خوب نشه ستا دکتر بردم خوب نشد پولی هم نمونده ومن بیقرار یه بار یهوو پیش یه خانم مهربونی گفتم واونم هزینه روتقبل کردن دخترم خوب شد من ب رسم مهربانی توکارم کمترین قیمت میگم شاید کسی نداشته باشه حتی وقتی رفتم متافیزیک اینا برخلاف هزینه زیاد قیمتای فالمو بیست تا سی تومنه تو بافت وشنیون هم همینطور تا مهربانی پا برجا بماند..‌‌.❤️