2733
2734

بگو ادم اگه ی نفرو سر کارش خوشش بیاد ازش)(همون همکارش) کارش براش راحت تر میشه با انگیزه تر میاد سر کار. میفهمه خودش

کاربری دسته سه تا خواهره 🌱سعی خواهم کرد زنِ قدرت مندی باشم.آنچه که نکشد قوی ترت میکند🦋 ابعاد درون زن اعم از مادونا و آمازون را باهم خواهم داشت و این هدف من است نه دارایی و برازندگیِ من!... ب امید آزادی🕊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خیلی باحالی 😂❤

جونن باحال از خودته😈میای بریم پشت نینی سایت🥲😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
جونن باحال از خودته😈میای بریم پشت نینی سایت🥲😂

قربونت میخوای چیکار کنی بلا 😉😂

درسته دعوا میکنیم قهر میکنیم اما هیچوقت ولت نمیکنم هم نفسم Μ🙂♥میشه برای رسیدنمون بهمدیگه  برام صلوات بفرستی✨👐
قربونت میخوای چیکار کنی بلا 😉😂

این یه رازه😈🔞

😂😂

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
این یه رازه😈🔞 😂😂

او عاشگیم شودی 😃😂❤

ای بر ذهن منحرف لعنتتتت

درسته دعوا میکنیم قهر میکنیم اما هیچوقت ولت نمیکنم هم نفسم Μ🙂♥میشه برای رسیدنمون بهمدیگه  برام صلوات بفرستی✨👐
او عاشگیم شودی 😃😂❤ ای بر ذهن منحرف لعنتتتت

آله🥲🧸

لنتتت ب ذهن منحرف🥲

2706