2733
2739
فکر نکنین معجزه میشه این شوهرا عوض میشن هرگز این خانمها هستن که باید خودشون وفق بدن آدم زودتر اینو ب ...

دقیقا اینطوره.ادم کم حرف و بی احساس و بی ذوق

افسرده دل افسرده کند انجمنی را

ولی بااین حال من مدام توفکرخوشی وخوشحالی اونم.یسال بود گفته بودم پسرمو ببریم باغ وحش.خودم توشهرغریب ک کلان شهر،جایی جزاطرافم وچنتا جای خاص جایی رونمیشناسم.ادرسشون ازنت دراوردم و دادم دستش و مجبورشده حرکتی بزنه بالاخره و ببره.فک کن...هرجا من باید حرکتی کنم وگرنه پسرم مث کروکورا بارمیاد...خدامادرش ذلیل کنه که همه بچه هاش انگلن

اره بعضی وقتا میگه... خودش ادعاش میشه من و بچمون واسش اولویتیم ولی وقتی کاری میخواد بکنه معامله ای ...

شده تورو با مادرش مقایسه کنه؟مثلا صورتت مدل حرف زدنت مدل کار کردنت مدل غذا پختنت؟

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شده تورو با مادرش مقایسه کنه؟مثلا صورتت مدل حرف زدنت مدل کار کردنت مدل غذا پختنت؟

قبلا نه ولی الان مثلاً میگه مامانم زندگی بابامو جلو برد تونست ملک و املاک بخره و فلان با اینکه مامانش خانه داره هیچ غلطی هم نکرده ... بعد به من میگه تو هیچ زحمتی نکشیدی... میگم بذار منم کار کنم تا زندگیتو پیش ببرم میگه لازم نکرده خب من چه کنم

قبلا نه ولی الان مثلاً میگه مامانم زندگی بابامو جلو برد تونست ملک و املاک بخره و فلان با اینکه مامان ...

عزیزم حتما خیلی سخته برات شنیدن این حرف ها 

احساس میکنم همسرت یکم هو لجوجه دوست داره لج کنه باهات 

آقایون درخواست دوستی ندین میترکونم کاربریتونو🍃متاهل و متعهد به همسر💍عاشق کتاب همسر زندگی و روانشناسی 🍃دانشجوی روانشناسی 🍃اطلاعات شخصی درباره زندگی شخصیم نمیدم 🍃آقایون ریپلای نکنن🍃ازسال98خواننده خاموش بودم 🍃درخواست دوستی هیچ کسی پذیرفته نمیشود لطفا به اعتماد ها خیانت نکنید💛
2731
کلا هیچی نمیفهمه.نه سیاست همسرداری.نه روابط خانوادگی.نه کمک .فقط ازخواهرا ومادرش خوب بلده مراقبت کنه ...

خدا قوت چرا بیخودی خودتو شهید میکنی ، دیگه تا حالا فهمیدی نباید انرژیتو صرف چیزی کنی که مشکل ساختاری داری ، ازیه معلول ذهنی مثلا میشه انتظار عشق و عاشقی و حمایت داشت ؟ اینطور بیشتر مراقب خودتو فرزندتی ، دیگه معلمش نباش، شاگرد که شوهر نمبشه ،  سختت میشه 

کاش شوهر من میذاشت من تنها با پسرم برم بیرون اصلا دیگه محلش نمی‌دادم و التماسش نمی‌کردم ... این مردا ...

اهااااا بشین درس بخون مدرک بگیر ، یا مهارتی یادبگیر اینجوری همه سرمایه زندگیت روی یه ربات هزینه اش زیاده واست

خوب کردی  چس محلشون کن

مادرش بیرون ک منو باپسرم میدید بعد دعوامون ک دوسال پیش بود مدام میخاست دوباره روزازنو آشتی کنم باهاشون.ولی اونقدرسختی کشیدم وتنهاموندم .دیگه مایل ب اشتی نشدم.بجای اینکه حامی من باشن توشهردور.سایه ام باتیرمیزدن.الان راحتم

دقیقا اینطوره.ادم کم حرف و بی احساس و بی ذوق افسرده دل افسرده کند انجمنی را ولی بااین حال من مدام ...

پسرت باید بره تو تیم های گروهی ورزشی فوتبال والیبال ...، وهنری .. تا چشم بهم بزنی نوجوان شده و دیگه هیچ کدوم ازاینا به دردش نمیخوره فقط قدش بزرگ شده ، پدرا اینا رو نمیدونن مادرا حواسشون هست 

آهاااا زودتر باید ازخیرشون میگذشتی 

آخه من میگفتم آدمن دیگه انسانیت نشون میدادم.میرفتم ومیومدم .اما هربار یه دعوایی درست میکرد خودش ومادرش.کم کم یادگرفتم اخلاقشون.دیدم اینادنبال جنجالن.بی آبرو...قدرنشناسن ویکی باید مث خودشون باشه ک ساکت شن.گستاخ وبی چشم ورو.کم کم هرچی گفتن جوابشون دادم.اخرسرم مادرشوهرم ازخونه انداختم بیرون.شوهرمم قایمکی میره خونه ننش.دیگه نه صدعشون میشنوم.حرفشونم شوهرم پیش کشیدنی سکوت میکنم ومشغول کارای خودم میشم بدونه که بی اهمیتن برام.میبینه اینطورمیکنم پشت حرفش نمیاد دیگه.اونقدرساده ومهربون بودم ....