2733
2739
عنوان

روده تحریک پذیر

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 58 پست
دکتر اعصاب برو کجایی من خودم سه تا چهار سال درگیرش بودم

من از۱۸سالگی درگیرشم 

اعصابم ک اروم بود خوب بودم الان دوباره شروع شد

تازه با داستان بینیم کنار اومدم الان داستان این ادامه داره خستم شد

عزیزم ، کلون شدی؟  علایمت چیه ؟

ببخشید من زیاد میرفتم دستشویی واحساس دفع ناقص که مال من برا اعصاب بود

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کلونسکوپی شدی؟  علایمت چیه ؟

دکتر ب من گفت در صورت خون ریزی ادم کلونوسکوپی میشه من خون ریزی نداشتم 

هر حالتی مثل شادی غم و عصبانیت سراغم میاد اولین اندامم ک تحریک میشه رودمه و مثل اینکه یه دستگاهی رو ب برق زدی شروع میکنه سریع کار کردن

هیچ اتفاقی اتفاقی اتفاق نمیوفته....
2731
من از۱۸سالگی درگیرشم  اعصابم ک اروم بود خوب بودم الان دوباره شروع شد تازه با داستان بینیم کنا ...

اگه کرمان هستی برید پیش دکتر غلام عباس سلاجقه

فقط خدااااااااااا کی بشه منم رنگ خوشی رو ببینم یا امام رضایه غریب خدا زندگیم داره از هم میپاشه به خاطر حرف هایه یه حسود یه دشمن اما میگم خدا هرچی خیر ومصلحت خودت هست برام رقم بزن خدا توکه بده بنده هاتو نمیخوایی فقط تابوده خوبیه بنده هاتو خواستی دلم خونه یا فاطمه زهرا برام مادری کن😭😭😭یا امام رضاغریب دیدی شوهرم بهم رحم نکرد دلش نسوخت خیانت کرد خدایا شوهرم رو نفرین نکردم ونمیکنم ولی واگذارش کردم به خودت که به طرز فجیعی قلبم شکست که حتی نتونستم گریه کنم اشکام نیومد😭😭😭خدا میدونی که چقدر شرایط سختی دارم
بایو آی بی اس بسته اس ۵۰ یا ۶۰ تومن 

ممنونم عزیزم 🙏🌹

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲
2740
اهوازم 

اها

من خیلی دکترا رفتم اما جواب نگرفتم فقط همین دکترخوب بود

دکتر ب من گفت در صورت خون ریزی ادم کلونوسکوپی میشه من خون ریزی نداشتم  هر حالتی مثل شادی غم و ...

دفع شل داری؟ 

من هموروئید دارم خون رو مدفوع بوده قبلا کلون لازمه بنظرت؟ 

2706