2737
2734

خوب نگه داره اب جوشو زود سرد نشه والا فلاسک زخریدم ۶۰۰تومن خیلی بدبود برای اب جوش شیرخشکک میخام

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

دو نوع دارم هم یک لیتری هم دو لیتری کانال ایتا دارم لینک بدم؟

سلام بله

پسرم دردونه من💜سعی میکنم تاجایی که میدونم کمک کنم به همه 😍 ..میشه لطفابرای ظهوراقا یدونه صلوات بفرستی ؟؟؟ممنون عزیزم🤲🥰🥰
2731
امیدوارم از محصولاتم خوشتون بیاد افتخار بدین به فروشگاه کوچیک ما 🌹🙏🏾

ممنون ولی من ازون فلاسک ها نمیخاستم مدل فانتزی تر مخصوص بچه میخاستم

سلام عزیزم

من یکی از تاپیکای قبلتون ک راجب ورم معده بود اومدم کامنت بذارم قفل بود

من الان مثل شما ورم معده  گرفتم هفته6 بارداری ام

خیلی افتضاحه وضعم، سوزه معده ، یه لقمه میخورم 

انگار صد کیلو غذا خوردم، اروغ و تلخی گلو

شمام اینجوری  بودین؟

بعد اینکه خوب شدین یا ن؟ یا این مشکلات تو بارداری طبیعیه بعدش خوب میشه

2740
سلام عزیزم من یکی از تاپیکای قبلتون ک راجب ورم معده بود اومدم کامنت بذارم قفل بود من الان مثل شما ...

سلام خوبید حتما دکتر گوارش برو حتما یه قرص میده بعد بهترمیشی