2752
2734
عنوان

شیمی نهایی!!!

188 بازدید | 26 پست

بچه ها بنظرتون فراهانی بهتره یا مصلایی؟

فراهانی خیلی طولش میده و باعث میشه برا درسای دیگه وقت گیر نیاد، بنظرتون دو فصل اولو امید مصلایی ببینم دوفصل دیگه رو فراهانی؟ چون مصلایی پدر قشنگ درس نمیده🙁💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

سلام ،من استاد خودمو گرفتم ،ینی کسی که باهاش کلاس تست بودم و بنظر من که عالیه .. هزینه نهاییش فک کنم 500تومنه یا 900 اگه اشتباه نکنم و کلیپ افلاین 16ساعته ست ..

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(
فراهانی پونزده ساعته روزی یساعت ببین

بنظرم امید مصلایی دو فصل اولو خوب درس میده فقط پدرش درس دادنش جالب نیست

همه چی هم فیلم نیست اگه بخوام کل وقتو فیلم ببینم و تمرین نکنم فایده نداره که🙁💔

بنظرم امید مصلایی دو فصل اولو خوب درس میده فقط پدرش درس دادنش جالب نیست همه چی هم فیلم نیست اگه بخو ...

درسته همه چی فیلم نیس

من مصلایی ندیدم اما خب فراهانی خیلی خفنه

نهاییشو ندیدم البته

مرادی رو من باهاش خیلی اوکیم هم کنکورش هم نهایی

جدی 

میشه بگی چطوریه چون من هی میخوام نکته و تستشو ببینم هی میگم فراهانی بهتره میدونی فراهانی خیلی خوبه ها ولی پراکنده درس میده و طولانی.

سلام ،من استاد خودمو گرفتم ،ینی کسی که باهاش کلاس تست بودم و بنظر من که عالیه .. هزینه نهاییش فک کنم ...

اها اسمشون رضا رضویه ،اموزشگاه الوند شیراز،نمونه تدریساش تو اپارات هست

حالم مثل هوادارای استقلال خرااابهه :(
2706