2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه 👰‍♂️🤵 کنی خیلی 🫏، جدی میگم پیره بدرد نمی خوره البته جنبه خوبش میدونی چیه می میره  مال و💵 می رسه به تو ، از هرچی جوون گدا گشنه بهتره که عفه هم میان زر می زنن خدایا پیرمردهای 💵 دار هم شکار کردن نوبره تا جوون تای هرزه بی مسئولیت و خودخواه ، البته شکار که نه شما خوشگل باشی اونم ازت خوشش بیاد هر گهی که رید به اعصابت با تیپا بی اندازه بیرون تنبل های تنه لش فخر فر‌وش

اگر وارد این زندگی بشی دیگ باید قید همچی بزنی همچی به پول نیس اصلا ماهی 100میلیون حقوقش باشه. وقتی اخلاق نداره گوشی مخفی داره میخواهیش چکار اگر کارگری کن شبی 500بگیر بیاد خونه همون خرج کنید اخلاق داشت باشه و خیانت کارم نباشه چقدر بهتر 

2731

سلام عزیزم خدا خیر بده اون زن رو که واقعیت رو بهت گفته خودتو از چاله توی چاه ننداز اکثر ما زنها قبل ازدواجم یه سری فانتزیایی داریم ولی بعد ازدواج نه شکل نه قیافه نه سن مهم نیست بخدا اخلاق خوب یه مرد می دونه زندگیتو بهشت کنه حتی با نداریشم میسازی ولی اخلاق نداشته باشه زندگیت جهنمه

من واقعا معذرت میخوام که این حرفا رو میزنم ولی دختر تو دیوونه ای واقعا دیوونه ای ! اخه چطور میتونی حتی به این موضوع فکر کنی ؟ دارم شاخ درمیارم مگه میشه یه ادم انقدر ساده باشه!😕

اخه حرف مردم به قیمت چیییی؟

چی توی ذهن تو کردن ؟

ازدواج نکردی که نکردی به درک ، چرا فکر میکنی ازدواج اکسیژنه نباشه میمیری نمیتونی زندگی کنی؟ طرف رسماً فقط چهار ستون بدنش سالمه فکرکنم تازه اونم شک دارم 

اخه چرا باخودت ، با زندگیت اینجوری میکنی ؟ خوشت میاد بدبختی بکشی ؟

یه شب؛ تموم زندگیم رو دادم به یه بی ~لیاقت~                                نزدیکم نشو من درد زیاد کشیدم 🙃               
اگر وارد این زندگی بشی دیگ باید قید همچی بزنی همچی به پول نیس اصلا ماهی 100میلیون حقوقش باشه. وقتی ا ...

خداکنه گوش کنه وخودشوبدبخت نکنه

❤متاهلم❤  داداش گلم درخواست دوستی نده

ادم تا آخر عمرش تنها باشه بهتر از اینه ک با ی آدم سمی ازدواج کنه 

تو رو خدا خودتو بدبخت نکن

مهم نیس طرف چشمش کوچیک باشه یا درشت من آدم میشناسم نابیناست ، ولی محبت رو خوب میبینه ....ب زندگی ای ک آدما ب نمایش میذارن غبطه نخورین...یه فروشنده قشنگ ترین جنس هاشو تو ویترین میچینه  اگه جرعت حرف حق زدنو نداری لاقل برا کسایی کع چرت و پرت میگن دس نزن🤜 دوست عزیز تا وقتی ک خودتو ب خریت زدی نزدیکم نشو اطراف من طویله نیس...ی عده هستن وقتی بیکار میشن حالتو میپرسن شمام هر وقت بیکار شدین جوابشونو بدین....آدم خوبی باش اما وقتت رو تلف نکن ک اینو ب همه ثابت کنی... ب پای علف هرز هر چقدرم آب و کود بریزی برات میوه نمیاره پس مواظب باش برا چ کسی و چ چیزی وقت میذاری🌵🌱اگه همیشه فک کنی حق با توعه هیچی از زندگی یاد نمیگیری..... 

این آقا وقتی بیاد خواستگاری تو میخواهد همچی زیر سیبلی رد کنه مهریه کم و عروسی سرساده بعدم کلفتی بشی برا بچهاش حال خود دانی ما میگیم اینکار نکن مادر آرزو داره عروس بشی خوشبحت بشی نه که بری و بدبخت تر برگردی ور دلش

آدم از بی شوهری هم بمیره بهتر از زندگی کردن با همچین آدمیه 

من نمیدونم این آدم عوض شده یا نه آدمی که واقعا پشیمون باشه و اخلاقشو درست می‌کرد و با اخلاق میشد تغییر می‌کرد برای جبران برمی‌گشت پیش زن قبلیش نه بره هوس یه زنه جون کنه

"قشنگ حالیمه دوروبَرم چی میگذره..."ولی هرچیزی لایق توجه مَن نیست...💚🌱
عزیزم آخه سرکاریه چی کجاش عجیب بود والا من خسته تر از اونی ام که فکرش و کنی  میگم ازدواج کنم طل ...

ااینکه هر روز پیشنهاد صیغه بشنوی کجاش خوبه؟😐

فقط 29 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
  دوستان نی نی سایتی "بذار" نه "' بزار"'     وَرَهرام ( بهرام ) ؛ فرشتهء پیروزی             ساحل جواب سرزنش موج را نداد🌀گاهی فقط سکوت سزای سبک سری ست                    سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم👑
دختر  فامیلمون38سالگی  شوهر کرد نه ریخت داشت نه ثروت شوهر خوش قیافه و به روز دختر هم ...

جدی؟ خدا کنه خواهر منم یه بخت خوب قسمتش بشه اونم ۳۸ سالشه مامانم که دیگه کاملا قطع امید کرده 

خدایا شکرت واسه همه چیز