2752
2734

۳۲سالمه مجردم

واقعا متاسفم دختری هم سن و سالم اینقد مث پیرزنا فک میکنه 

فک کردی ازدواج کنی دیگه مردم خفه خون میگیرن؟دیگه برای سن شما مرد ۴۰ساله مناسبه ن بیشتر 

واقعا متاسفم ک حرف مردم برات از آینده خودت مهمتره

سرکار میرم منشی مطب یه دکتر هستم البته هفته ای سه روز روزهای زوج 

عزیزم فقط شما رو اعتماد بنفس و عزت نفست کار کن فعلا هم فکر ازدواج را از سرت بیرون کن

هُوَ رَبُّ المُستَحیل و أنت تبكي عَلَي المُمكن.او خداوند ناممکن هاست،در حالی که تو بر ممکن ها گریه میکنی

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

استارتر گل 

من یه ماه دیگه ۳۱ ساله میشم و هنوز مجردم توی شهر کوچیکی که دخترا تا ۲۵ مجرد می مونن . تا حالا خیلیا بهم متلک گفتن . ولی دیگه برام مهم نیس 

میرم سر کار ماهی ۱۸ تومن حقوق میگیرم . ماشین خریدم  و مثل یه ملکه زندگی میکنم . کسی جرات نداره برام تصمیم بگیره یا تحقیرم کنه . 

تمام آدمای بی فرهنگ و سمی رو از زندگیم حذف کردم  حتی  کنارشون نمی شینم که بخوان چرت و پرت بگن ..

ولی یه توصیه خواهرانه بهت میکنم  اونم اینه که خودتو بی عزت نکن هیچ کس پیدا نمیشه تا بهت عزت بده مگر اینکه تو خودت رو دوس داشته باشی و دست کم نگیری . همین که یک ساله با این اقایی یعنی خودتو بی عزت کردی ... 

ترسیدی از تنهایی بمیری ؟ 

امشب رابطتو باهاش تموم کن و دیگه انرژیتو برای هیچ آدم به درد نخوری نذار .

توی این سن چرا منشی هستی ؟ چرا تلاش نمیکنی یه شغل خوب پیدا کنی ؟ تلاش کن تا پیشرفت کنی . منتظر نمون یکی بیاد واسه حقوق ۳۰ تومنی که قراره تورو توش شریک کنه تو رو بی عزت کنه . 

🐈🐈‍⬛
تو رو خدا  از این تاپیکا نزنید نا امید میشم😢😢😢😢 منم ۳۴ سالمه  بیکارم هستم  تازه ...

ناامید نباش من ۳۳ سالگی لیسانسمو میگیرم بعدش برای ارشد میخونم 

خیلیا مثل تو هستن 

تو تنها نیستی 

🐈🐈‍⬛

انشالله به حق خانوم فاطمه زهرا همین ماه بخت خوبی گیرت بیاد تورو قران ولش کن و طلاهاشو پس بده به خدا توکل کن برات بهترینهارو درنظر داره ناامیدی از شیطانه عزیزم برات صلوات میفرستم 

ناامید نباش من ۳۳ سالگی لیسانسمو میگیرم بعدش برای ارشد میخونم  خیلیا مثل تو هستن  تو تنه ...

موفق باشید ، من خیلی اهمال کارم و خودمو تو این سالها درگیر خانواده و گذشته کردم  هنوزم نتونستم با گذشته کنار بیام مدام میکم  اگه کمتر مهمون میومد اگه دیگران اینقدر مزاحم نمیشدن و اگه اگه... من درس میخوندم فلان رشته و دانشگاه قبول میشدم ،  حالا با این افکار دهه ۳۰ هم به فنا دادم  توصیه میکنم جز خودت هیچکی برات مهم نباشه و سرعت رو در همه چی درسو مهارت کار بیشتر کن تو این دهه مطمئنم جبران میکنی

استارتر گل  من یه ماه دیگه ۳۱ ساله میشم و هنوز مجردم توی شهر کوچیکی که دخترا تا ۲۵ مجرد می مون ...

اگه دوست داشتی شغلت رو بگو  ،اخه منم تو شهر کوچیک هستم اما شاغل نیستم به خاطر سنم اعتماد به نفسشو ندارم

منم ۳۲ سالمه از محله مون گرفته تا فامیلا و همکارا بهم میگن ترشیده. میدونم فشار روت زیاده ولی خودتو بدبخت نکن. دخترجان تو با زن سابقش حرف زدی همه چیو میدونی چرا میخوای از چاله در بیای بیوفتی تو چاه؟! کات کن با این پیره سگ این همه پیر پسر ۳۶ ۴۰ ساله ولش کن اینووو

اسی منم 34 سالمه دارم طلاق میگیرم اما اصلا مثل تو فکر نمی‌کنم اگرم بخوام ازدواج کنم با یکی همسن وسال خودم فوقش دو سه سال بالاتر ازدواج کنم.

چرا خودتو اینهمه دست کم گرفتی؟؟؟ 

تنهایی بهتره 

تا اوار بشی سر خونه زندگی یه زن بدبخت 

که کای زحمت کشیده دو بچه بزرگ کرده و‌....

مترکه کرده . طلاق کامل نگرفته  که .

وای اشتباااههههه 

تنهایی که تنهاییی . برو باشگاه استخز. مساجد و ....

زندگی یه زن رو خراب نکن 

.
موفق باشید ، من خیلی اهمال کارم و خودمو تو این سالها درگیر خانواده و گذشته کردم  هنوزم نتونستم ...

ممنونم از راهنماییت 

واقعیتش اینکه که منم سال های زیادی رو با این افکار و اهمال کاری هام هدر دادم و چند ماهی هست که تصمیم گرفتم به جای فکر کردن و افسوس خوردن قدمی برای زندگیم بردارم 

برای مهارت هم با شما موافقم . مهارت خیلی مهمه . مثلا من جدیدا فهمیدم تسلط به زبان خارجی و فن بیان بالا میتونه زندگی منو خیلی بهتر کنه و درصددم  بهش برسم 

اما یه توصیه هم به شما میکنم اینکه اصلا ناامید نشید 

اصلا به سنتون فکر نکنید 

توی همین شرکتی که من هستم دخترای مجردی رو می بینم که سنشون از ۴۰ سال هم بیشتره ولی به شدت توی کارشون موفقن 

خانمی رو سراغ دارم که توی سن ۳۸ سالگی با مهارتی که توی آشپزی و تزئینات داشت در قسمت مهمانداری شرکت مشغول به کار شد . تا قبل از اون هیچ سابقه کاری نداشت و خیلی ذوق داشت که هر ماه حقوق و بیمه داره و حالا توی بخشی کار میکنه که مورد علاقه منه چون همیشه با مهمونای خارجی برخورد داره و این  برای منی که عاشق فرهنگای مختلفم خیلی جذابه.

کلا اگه میخوای به آرامش برسی نه خودتو با کسی مقایسه کن و نه اصلا به سنت فکر کن . 

شما اگه الان یه مهارتی رو یاد بگیری حداقل تا ۶۰ سالگی میتونی ازش بهره ببری . زندگی فقط به دهه ۲۰ و سی خلاصه نمیشه

بیشتر  زن ها دوس دارن حرفی برای گفتن داشته باشن و توی جامعه شخصیت قابل احترامی باشن حتی اگه ۶۰ سالشون باشه بازم دوس دارن توی جمع زنای ۵۰ یا ۶۰ ساله بدرخشن و مورد تحسین باشن..

پس از همین حالا قدمی برای زندگیت بردار و به گذشته دیگه فکر نکن 

🐈🐈‍⬛
2706