2752
2734
عنوان

دخترِ پزشـک یا داروسـاز

| مشاهده متن کامل بحث + 608 بازدید | 62 پست
بابا همه شون ک خودکشی نمیکنن این جَوی که علیه پزشکی هست توی اینستا دیگ خیلی زیادیه و بنظر من همه ی م ...

من تو پالایشگاه کارآموز بودم تو 4 ماه سه چهار نفر از مهندسا بخاطر نشت هیدروژن سولفید مردن اصلاااا صداشم در نیومد نمیدئنم چرا فقط مردن پزشکا مهمه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببین  سختی رو تمااااام رشته هادارن خودکشی رو هم همینطور فقط رسانه ای نمیشه الان تو میدونی چند ...

چقد جالب گفتی تا حالا از این دید نگا کرده بودم 

تازه خودکشیم نکنن اکثرشون مهاجرت میکنن و اینجا نمیمونن

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
اونو علاقع ندارم  اتفاقا بهترینشم دندونه هم اسون تره هم بازارکار ودرامد داره

اره 

عزیزم درآمد دندون پزشکا توی کلینک ها میدونی چقده؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
آره همش شیمیه تئوریه  عملی خیلی کم داره تو آزمایشگاه  ولی پزشکی همش قر و قاتیه تئوری عمل ...

من ک هدفم این دوتا نیس ولی اگه علاقه داری برو پزشکی

مثال بزنم شاید انتخاب برات راحت تر بشه خودم عمرا برم پزشکی چون از شیفت شب بدم میاد 

طاقت دیدن بیمارای اورژانسی و تصادفی رو ندارم

اینکه ی فردی حالا با وجود تلاش من بمیره فکرشم ناراحتم می کنه و درساشم ب نسبت سنگینن پس فهمیدم ب روحیاتم نمیخوره این شغل

حالا تو برا خودت مقایسه کن ببین میتونی

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)
اره  عزیزم درآمد دندون پزشکا توی کلینک ها میدونی چقده؟

اگه برای کسی کار کنن خیلی نیست حدود چهل یکم اینور اونور ولی خودشون کلینیک بزنن و یکمم معروف باشن 

اوف خیلی زیاد 

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
من تو پالایشگاه کارآموز بودم تو 4 ماه سه چهار نفر از مهندسا بخاطر نشت هیدروژن سولفید مردن اصلاااا صد ...

میگم من همیشه واسم سواله ک اگر پزشکی اینقدر افتضاح و سخت و کم در آمد هست چرا انصراف نمیدن برن یه رشته ی دیگ؟برن کارگری کنن مثلا ماهی ۸ تومن درآمد داره

یا پرستار بشن ماهی ۱۲ بگیرن

من ک هدفم این دوتا نیس ولی اگه علاقه داری برو پزشکی  مثال بزنم شاید انتخاب برات راحت تر بشه خو ...

فیزیو میخوای؟ خودم روحیم هشتاد درصد داروئه

شـوخـی زیـاد مـیـکـنـم
اگه برای کسی کار کنن خیلی نیست حدود چهل یکم اینور اونور ولی خودشون کلینیک بزنن و یکمم معروف باشن&nbs ...

مطب زدنشون آسونه ب نظرت؟

•        ‌. ★🌙    •             ★       .           .    ★     •      .   ★       .   •   °    ★    .      ★     °   ★🌙   .  °     .    •   ★🌙   .   ★   .       .   •     ★     .        .  •   °   ★   .    •  °         ★🌙  .   •   °           ★   •      .   ★🌙   .  •  ° ★   .  •  °      •        ‌. ★💙💗گاهی ادم های عاقل اشتباه میکنند.مهربون ترین ها عصبی میشوند.زرنگ ترین ها نمیفهمند.قوی ترین ها کم میارن.ماه را میبینی؟او هم کامل نیست اما میدرخشد:) هیچکس کامل نیست.پس خودت را با تمام نقص هایت بپذیر....💗💙    
فیزیو میخوای؟ خودم روحیم هشتاد درصد داروئه

نه دندون چون راحت تره 

دارو الویت دوم چون شیمی دوس دارم

حالا هرکدوم قسمت بشه

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                          (دوستان تابستون سه ماهه😂 و احتمالا اخرای مرداد میگم شایدم تقدیر جوری رقم خورد که همون تیر گفتم)
میگم من همیشه واسم سواله ک اگر پزشکی اینقدر افتضاح و سخت و کم در آمد هست چرا انصراف نمیدن برن یه رشت ...

چون انتظار دارن با مدرک عمومی درامد بالا داشته باشن در حالیکه دکترای عمومی همون ارشد بقیه رشته هاست که باز هم پزشک عمومی خیییلی بیشتر از ارشد و دکترای تخصصی رشته دیگه درمیاره 

اینستا رو باز میکنی یا دارن مردمو مسخره میکنن یا از وضعیت مینالن باعث شده همه نسبت بهشون دید بد داشته باشن

2706