2733
2734
عنوان

شوهرم ار بلاگرها و زنهای اینستا بدش میاد مجری ها و خبرنگارهای

| مشاهده متن کامل بحث + 1559 بازدید | 97 پست
من اگر دست خودم بود دختر میموندم چون واقعا راحت تره الان تغییر بدم زن بگیرم خرج اونم با منه ...

واالله ماهم میخایم شوهر کنیم ، طرف برامون خونه وماشین نمیخره ، تازه قرار بیاد باهم خونه بخریم در آینده ، ماشین منم میخاد سوار بشه ، عروسیم که کنسل، 

نمیاره ، کامل ، فقط یوتویب ، مقاله داره که ترجمه نشده است ، وگرنه سایت داخلی ، توضیح کامل نمیدن ، سر ...

در کل تو روش فالو از پوست ساعد دست و باسن آلت تناسلی درست میکنن و پیوند میزنن

ولی روش‌‌ متو از خود اندام تناسلی زنانه ت برات آلت تناسلی مردانه درست میکنن

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

فحش میدم و شوخی کردم  ولی افرین خیلی زود تغییر دادی

گیر کردیم بخدا😂

ولی در کل ناراحت شدم اینطوری گفتی چون واقعا منظور بدی نداشتم اصلا

انگار برای خواهرم قلب گذاشتم

منک هنوز هورمون تراپی و عمل نکردم و اصلا از پشت گوشی تو رو ندیده چطور میتونم منظور بدی داشته یاشم

گیر کردیم بخدا😂 ولی در کل ناراحت شدم اینطوری گفتی چون واقعا منظور بدی نداشتم اصلا انگار برا ...

وای خیلی کیوتی😂😂😂😂شوخی کردم بابا

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
واالله ماهم میخایم شوهر کنیم ، طرف برامون خونه وماشین نمیخره ، تازه قرار بیاد باهم خونه بخریم در آین ...

طرف ما اینطوری نیس

خونه و ماشین باید داشته باشی و شغل و اینا هم باید آبرومند باشه

در کل اینا هم ک نباشه خرج خونه با مرده

آسیب دنیای مردانه بیش تره

من همین الان نصف رفیقای پسرم مشروب میخورن یکی دو تا هم مصرف مواد صنعتی دارن

حالا تو باید هی مواظب خودت باشی ک آلوده‌ نشی

دنیای مردونه ی دنیا ی بدون افساره توی یک دقیقه ممکنه زندگیتو به فنا بدی

در کل تو روش فالو از پوست ساعد دست و باسن آلت تناسلی درست میکنن و پیوند میزنن ولی روش‌‌ متو از خ ...

منم قبلا فکر میکردم ، ( نخندین بهم 🙈) فکر میکردم ، اینایی که مرگ مغزی میشن ، از اون پیوند میزنند 🤣🤣🤣

منم قبلا فکر میکردم ، ( نخندین بهم 🙈) فکر میکردم ، اینایی که مرگ مغزی میشن ، از اون پیوند میزنند 🤣 ...

ببخشید🤣🤣🤣

حالا تو تفکرت خوبه ک

یکی بهم گفت برای کی رو میبرن میدن به تو🤣🤣🤣

منم قبلا فکر میکردم ، ( نخندین بهم 🙈) فکر میکردم ، اینایی که مرگ مغزی میشن ، از اون پیوند میزنند 🤣 ...

🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️

حرفاتون کاملا درسته ولی ما مثل دوتا دوست وقتی کنارهم میشینیم خب خیلی در مورد این چیزا صحبت میکنیم ک بچه های این دوره چطورن خانم ها و اقایون چطور شدن و بین حرفاش مدام میگه زن خیلی حرمت داره و جمالات چرا باید خودش بندازه ب زحمت ک بخواد اینکارا زیبایی رو انجام بده بره برای خودش شنا یادبگیره ک غرق نشه بره اسب سواری روحیه ش تازه بشه یاااااا اصلا زبان یاد بگیره چرا خودش روانه بیمارستان کنه یا آمپول و درد.میگه اینستا رو باور نکنید اینا اکثرا مشکلات روحی دارن و مطلقه هستن و رابطه های مثلثی دارن ی زن یا خانم خانه دار یا کارمند نباید خودش مقایسه کنه.ولی دوس دارم نظارات شما رو هم بدونم

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
طرف ما اینطوری نیس خونه و ماشین باید داشته باشی و شغل و اینا هم باید آبرومند باشه در کل اینا ...

الآن دیگه مردونه ، زنونه نداره ، اینقد دخترا نوجوان هستند گرفتار ، مشروب و اعتیادن ، 

2706