2733
2734
عنوان

شوهرم ار بلاگرها و زنهای اینستا بدش میاد مجری ها و خبرنگارهای

| مشاهده متن کامل بحث + 1559 بازدید | 97 پست
میدونی که شوهرت این حرفا رو فقط براس اینکه تظاهر کنه روشن فکره میگه و اگه یه داف بهش پیشنهاد بده همه ...

نه واقعا اینطوری نیس

من خودم دارم تغییر جنسیت میدم و بین پسرام اصلا اینطوری نیس ک همه عملی پسند باشند

خیلی هاشون بدون میاد از جمله خودم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

توجمع هم میگه زنها باید تو فکر پیشرفت عقلی و مالی باشن نباید تو فکر پیشرفت این چیزا زیبایی بیش از حد ...

خود همسرت از نظر موقعیت شغلی تحصیلی و کاری چه رتبه ای داره؟؟

کارخونه داره؟؟؟

دکترا داره؟؟؟

صادرات بین المللی داره؟؟

این انتظارات رو از خانما داره یا خودش هم رو پله ی بالای موفقیت قرار داره؟

خدایاشکرت❤️
چ میدونم هروز هروز میگه چرا اینا عمل نمیکنن ک دو ملت میبیننشون

ببین این حرف را یک نفر به من هم گفت که مثلا رئیس جمهور فلان کشور که خانم هست را ببین چقدر ساده وبدون آرایشه

تازه بچه هاش هم خودش با دوچرخه میبره مدرسه.

منم گفتم هر کسی تو محیط خودش  زندگی میکنه، وهر مکانی برای خودشون ملاک های ارزش گذاری شون فرق داره.

تازه بیشتر کسانی که دنبال عمل های زیبایی هستند میترسند که مبادا از قافله عقب بمونند و یا گاهی فکر می کنند میتونند مطرح بشن.

ولی رئیس جمهور ویا مجری ها به اون مقام مطرح شدن رسیدن وکمبود ارزش گذاری ندارند.

مثلا بینی بیرانوند ویا جهانگیری را ببین ،یعنی اینها که اینقدر تو چشم هستند نباید عمل کنند، همه اینها برمیگرده به عزت نفس واعتماد به نفس

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)
وا😐😂😂😂😂 رفیقفرق داره با برداشتن حرمت ها

والا اگر در مورد سینه و اندام جنسی نظر میداد ی چیزی

ولی بدبخت فقط گفته چرا بجای اینک به فکر ظاهرشون باشن به فکر سواد نیستن

منظورش این بوده آدم هر چی غنی تر باشه از لحاظ فکری سمت این چیزا نمیره

در مورد اندامش نظر نداده ک

نه واقعا اینطوری نیس من خودم دارم تغییر جنسیت میدم و بین پسرام اصلا اینطوری نیس ک همه عملی پسند ...

شوهر این خانم خیلی دارن هیجانی رفتار میکنه 

دقیقا شبیه پسربچه های ۱۰  ۱۲ ساله که میخوان بگن ما روشن فکریم

و قطعا مردا از خانم موفق خوششون میاد ولی قطعا زیبایی روهم میپسندن

🦦
نه واقعا اینطوری نیس من خودم دارم تغییر جنسیت میدم و بین پسرام اصلا اینطوری نیس ک همه عملی پسند ...

اینایی که عمل تطبیق انجام میدن ، هم مث بقیه راحت رابطه زناشویی دارند؟ 

بچه دار شدن که میدونم با تخمک و اسپرم اهدایی بگیرند ، یا مثلا قبل ش باید تخمک فریز کنند ، ولی رابطه زناشویی ، 

شوهر این خانم خیلی دارن هیجانی رفتار میکنه  دقیقا شبیه پسربچه های ۱۰  ۱۲ ساله که میخوان ب ...

بیش تر حس میکنم میترسه خانومش سمت این چیزا بره بخاطره همین اینا رو بهش میگ

من خودم منکر حرفتون نمیشم واقعا

هم موفقیت و هم زیبایی جا و جذابیت خودشو داره

اما اونایی ک عمل میکنن شاید ۲ درصد شون زیبا شن

بقیه گند میزنن به ظاهرشون

یعنی از وقتی من اون کاربری قبلی مو داشتم تو داری با هر کامنتت یاداوری میکنی مه میخوای تغییر جنیسیت بدی 

پس کی تغییر میدی ولمون کنی دیگه داداش😂😂😂

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
هزینه ش بستگی به مکان عمل داره و اینک به راحتی مجوز داده نمیشه باید اختلالت اثبات بشه توی پزشکی ...

میگن باید بری دادگاه تقاضا بدی، بعدش بری دفتر قضایی، 

بعدش از دهدگاه پیامک میاد، تا شش ماه باید زیر نظر هم زمان دو تا روان پزشک مختلف باشی ، چون بعضیا توهم شو دارند ، تا بخای نامه رو بگیری، فک کنم یکسالی زمان ببره؛ پزشک قانونی باید بری، 

اینایی که عمل تطبیق انجام میدن ، هم مث بقیه راحت رابطه زناشویی دارند؟  بچه دار شدن که میدونم ب ...

همه چی بستگی به نوع عمل داره

اگر روش فالو پلاستی باشه رابطه جنسی خوبه ولی اگر متودیو پلاستی باشه نه

بچه دارم نمیشه شد

به من گفتن تخمک هاتو فریز کن بعدش به همسر آیندت منتقل می‌کنیم و اسپرمم از بانک اسپرم میاریم ولی من قبول نکردم

چون در هر صورت بچه برای من نیس

اسپرم اهدایی برای یکی دیگ ست

2706