2737
2739
عنوان

شوهرم ار بلاگرها و زنهای اینستا بدش میاد مجری ها و خبرنگارهای

| مشاهده متن کامل بحث + 1556 بازدید | 97 پست
خیلی که زوم کنه نظرش عوض میشه. کلا زوم کردن رو زنا رو نمی‌پسندم. کم کم متوجه چیزای دیگه هم میشه!

توجمع هم میگه زنها باید تو فکر پیشرفت عقلی و مالی باشن نباید تو فکر پیشرفت این چیزا زیبایی بیش از حد باشن معنی اینکه مژه طرف میزاره دو متر چیه از من میپرسه منم نمیدونم چی بگم میگه چرا نمیره مقالات علمی بخونه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه چون میشناسمش عزیزم.میگه انقد نباید خانما تو فکر این مسائل باشن ادم هر جور باشه زیبا و قشنگه کلیک ...

بعد خودش توصيه ميكنه خانماي خبرنگار برن عمل زيبايي كنن ديگه ايشون يه بوم و دوهوان تكليفش با خودش معلوم نيست 

حالا شوهر من، میگه اینهمه پول میدن میرن عمل میکنن، حیف نیست، برن سفر کیف دنیا رو ببرن😬

نیازی به عمل ندارم. نیازی به یه من آرایش ندارم، نیازی به پروتز سینه، باسن ندارم. نیازی به فیلر لب ندارم، نیازی به کاشت مژه کالی روباهه😂ندارم، نیازی به تاتو ندارم، نیازی کاشت ابرو ندارم، نیازی به چال چول لپ ندارم، نیازی لنزای رنگ آبی 😐ندارم، توجه به مد ندارم. من خودمو همینجوری دوست دارم. از من با این شکلی که هستم یدونه تو دنیا هست. پس تغییرش نمیدم. دوستت دارم بدن عزیزم. 
2740

یکی از آشناهای ما رفته کل عمل کرده بهدخیال خودش خوشگل شده ولی بیشتر شبیه جادوگرا شده ، آدم روش نمیشه باهاش بره بیرون ، چون یکجوری نگاش میکنند آدم خجالت میکشه ، تازه اون شب بچه خواهر خواب بود، از خواب بیدار ، شد نیگاش کرد  زد زیر گریه ، 

ن چون زنای نچرال رو میپسنده البته ک اغلب مردهای ایرانی ب بقیه زنها دقت میکنن یه سری ک میدونیم اونام ...

همه نچرال و طبیعی رو بیشتر دوس دارن مرد و زن نداره 

بعد این اغلب مرهای ایرانی که میگین واقعا مقایسه درستی نیست همه ی آدما که مثل هم نیستن 

آه از غمی که تازه شود با غمی دگر... 🖤                                                                                                            ای قدس به تو از جان سلام :)  مسلمانان دو قبله دارند کعبه برای عبادت قدس برای شهادت..)                                                 یک ثانیه خورشیدم و یک ثانیه ابرم تلفیق غم و شادی و دلتنگی و صبرم

ایتارتر منم دارخ تغییر جنسیت میدم و دویت ندارم همسر آیندم عمل کنه

بنظرم شوهرت داره خقیقتو میگ

چرا فکر میکنی همه ی مردا از زنای عملی خوششون میاد؟

من یکی متنفرم

نهایتا اگر پف بالای چشمش زیاد باشه بزارم بلفارو پلاستی کنه

بقیه چیزا اصلا

خوشبحالتون که انقدر بیخیالین شوهراتون راجع به زنا نظر بدن 😂😂😂😂

خب چی میشه مگ

زن و شوهر قبل رابطه ی زن و شوهری باید رفیق هم باشن

منم دارم تغییر جنسیت میدم و در آینده ممکنه به همسرم اینا رو بگم

هر دیدی ک دید جنسی نیست

خب چی میشه مگ زن و شوهر قبل رابطه ی زن و شوهری باید رفیق هم باشن منم دارم تغییر جنسیت میدم و ...

وا😐😂😂😂😂 رفیقفرق داره با برداشتن حرمت ها

توکه داری امضام و میخونی لطفا برا کنکورم دعا کن قشنگممم:)))❤️
2706