2777
2789
عنوان

بعضی پیر زن ها چقدر میخورن

480 بازدید | 22 پست

علت عمر کردنشون تا این سن ۶۰ و ۷۰ رو تازه فهمیدم چقدر میخورن😮‍💨😮‍💨😮‍💨با این وضع من بیشتر از ۳۰ عمر نمیکنم

مهمون ۷۰ ساله داشتیم توراه با ما غذا خورد اومدیم خونه خالم سیب خیار خورد شیرینی چای خورد دو کاسه ماست محلی و غذا خورد باز اومد نشست پیشم میگه تو کیفت چی داری یعنی بده بخوریم 😑😑😑

کوفت بخوره🤣🤣

من به هیچ عنوان بچه نمیخوام ولی شوهرم دوست داره ولی اگه ی روز بخوام بچه دار بشم باید شاسی بلند دم در پارک شده باشه تو خونه بزرگ خودم رو مبل دراز بکشم و به طلاهای زیادی که دارم نگا کنم و دو تا کارت پر از پول که حداقل هر کدوم دو ملیارد توش باشه هم زیر بالشم باشه تا بتونم ب اوردن بچه فکر کنم اره عزیزم بی مایه فطیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای دقیقا زن بابای مادرشوهرم همینه اومد خونمون دوتا بشقاب پر پر برنج خورد با مخلفات بعد شام هم حسابی تخمه و مبوه خورد نمیدونم کجاش میکرد😂

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            

نمیبینی بعضیاشون چقدر چاقن؟ومدام از قند و چربی و خودایمنی و پادرد شکایت دارن؟پرخوری مادر همه بیماری هاست 

کاش میشد از کسانی که مرده اند پرسید: آیا بالاخره رنج های بشر  پایان یافت؟

آخی ننه 🥺

دلشون غنج می‌ره تحرک ندارن زود گرسنه میشن 

وقتی همسرم روبروم نشسته و در مورد مسائل مهم زندگی باهام صحبت می‌کنه در سکوت کامل عمیقأ خیره به چهرش میشم و توی قلبم  اونو تحسین میکنم که چطور با وجود اینکه صورتشو با پودر لباسشویی و مایع ظرفشویی می‌شوره پوستش اینقدر صاف و شفاف و یک دسته واقعاً چرا ؟؟؟👿

یه پیرزن اشنامون وقتی میاد خونمون

وقتی چیزی دلش بخواد مثلا اش میپرسه اش درست نکردی؟نمیخوای اش درست کنی امروز؟بعد با خود شحرف میزنه وای چقد دلم هوس اش کرده کاش بتونم امروز اش بخورم

دستوراتش یکی دوتا نیست دم به دیقه یچیزی میخواد😂

اتفاقا هر چی آدم مسن دورم دیدم کم اشتها بودن 

عمر زیادشون به خاطر اینکه قدیما غذا و خوراکی سالم مصرف میکردن نه مثل ما که هر چی خوراکی میخوریم یا پر چربه یا مواد نگهدارنده داره و...

ما سبز تر از تمام تبر هایی که خورده ایم ادامه می دهیم :)
2801