2733
2734
عنوان

خودکشی به خاطر خجالتی بودن

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 57 پست

بنظرم چون نمیخوای زجر تغییر را بکشی به خودکشی فکر میکنی 

تغییر درد داره،  زمان میبره و خسته کنندست 

ولی نتیجه اش مثل یه برد توی زندگیت همیشه میدرخشه 

تا حالا واسه درمان خجالتی بودنت چی کار کردی؟

سر همین موضوع دارم وارد مرحله ای میشم که انصراف بدم با اینکه خیلی برای به دست آوردنش تلاش کردم شب و ...

چی بگم 

خودت رو تو جمع قرار بده و پیش تراپیست و اینا برو 

باید ريشش رو پیدا کنی من هر وقت ک اعتماد به نفسم کم شه کم حرفیم شدید تر میشه 

تو ام ببین چیا حالتو بهتر میکنه و اعتماد به نفست رو بیشتر میکنه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

هیچ نقصی ندارم همین دیگه میگم کسی حسم رو درک نمیکنه دست خودم نیست مثلا حرف زدن برام سخته خجالتی ام ح ...

خب خجالت اصولاً باید یک دلیلی داشته باشه 

مثلا توو جمعی احساس غربت کنی یا یک نقضی داشته باشی مثلا نتونی درست حرف بزنی یا از نظر ظاهری مشکلی داشته باشی یا از نظر اجتماعی مرتبه ت پایین تر باشه و ..... 

اول بشین با خودت ببین دلیل یا دلایل خجالتت چیه . پیداش کن و رو کاغذ بنویس . بعد ببین آیا این دلایلت واقعی و منطقی هستند یا نه! . بعد براشون راه حل پیدا کن . 

خودتو دست کم نگیر . الان معلم هستی و از خیلی از خانم ها لولت بالاتره . این همه زحمت کشیدی هدرش نده به خاطر یک حس پوچ

In God we trust  , Tabriz 

باید حتما بری پیش روانپزشک 

بهت قرص میده که استرست کنترل شه 

ببین وقتی درمان رو شروع کنی دنیا انقدر قشنگ میشه برات ، با خودت میگی وای زندگی ایتقدر قشنگ بود و من نمیدونستم ! 

حتما اول برو روانپزشک 

بعدشم چند جلسه پیش روانشناس برو باهات حرف بزنه

خیلی وقتا این استرس دست خودت نیست مربوط به آب و الکترولیت های بدنت هست که بهم میخورن و خوده آدم هیچ نقشی توش نداره 

به خودت کمک کن خوب بشی 

تروخدا یه چیزی بگید دارم از درون منفجر میشم 😔

معاشرتت رو بیشتر کن 

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
مثلا چطور بود ؟خوب توضیح نمیداد؟خیای ناراحتم از این قضیه

اول از همه کنترل کلاس اصلا دستش نبود همه شلوغی میکردن و نمیتونست آروم شون کنه 

خیلیی هم آروم از نظر تن صدا و هم از نظر طول دادن کلمات صحبت میکرد

ببین سوادشو داشتاا اما بلد نبود مثلا اصلا از تخته استفاده نمی‌کرد یا چه میدونم بیشتر درس رو حالت حفظی و صرفا کارو از سر خودش وا کنه قطاری میگفت در حالی ک کل کلاس شلوغ بود و یا بقیه خوابیده بودن ولی نکه بگی علاقه نداشتا علاقه داشت اما توانایی نداشت نمیدونم چطوری بگم

بعدم چون خودش هم اذیت میشد فقط دنبال این بود تایم بگذره و راحت شه همین جوری الکی نمره میداد یا میگف اصلا لازم نیس سرکلاس چیزی یادداشت کنید در حالی ک خودت میدونی ادبیات دبیرستان چقد معنی و ارایع داره ک باید بلد باشی

2706