2733
2734
عنوان

من از زندگی متاهلیم بدم امده

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظرم زیادی دیونه بازی داره .امدی تهران با این نداری و بدبختی باز میخوای بار کنی بری مشهد .حقوق با ...

خب اگه میتونی بری خارج حتما برو

چیه این آخه واقعا ارزششو نداره 

❌آقایون درخواست دوستی ندن❌
ازش خسته شدم همش بیمار بود مقصر بیماریش خودشه با قند بالا شکر و شیرینی میخورد انقدر تذکر دادم ازش خس ...

اي بابا سخته

باز شما سنتون بهم ميخوره 

اين دختراي ١٩-٢٠ساله واقعا با چه فكري ازدواج ميكنن 

2731
اي بابا سخته باز شما سنتون بهم ميخوره  اين دختراي ١٩-٢٠ساله واقعا با چه فكري ازدواج ميكنن&nbs ...

مگه همه ازدواجها این شکلین؟ 

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 

عزیزم اگر اذیتی جدا شو 

چون فقط باید پیرمرداری و مریضداری کنی چه لذتی میبری از این زندگی 

با این شرایط بچه هم نمیتونه بهتون بده

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
نه منظورمه دختر ١٩-٢٠با مرد بالاي ٥٠ تفاوت سنياي ٢٠-٢٥-٣٠سال

اها 

اونکه آره خوب اینا سنشون بهم میخوره

من که اهل عشق و عاشقی نبودم اما تو از کنارم رد شدی و جانم به دکمه پیراهنت گیر کرد.... 
خب اگه میتونی بری خارج حتما برو چیه این آخه واقعا ارزششو نداره 

دسش دارم میخواستیم با هم بریم ولی خستم کرده اصلا ارامش نمیده مدام تو اعصابمه کارهاش .دلمو زده.هی حرکت میرنه دکتر گفته سیگار نکش با داد وبیداد سیگار روزی دو نخ میکشه.بدم امده

2706