2733
2734
عنوان

من از زندگی متاهلیم بدم امده

| مشاهده متن کامل بحث + 1350 بازدید | 59 پست

ادم ها هرچی سنشون میره بالاتر تعلقاتشون به شهرشون بیشتر میشه 

ایشون که نمیتونه شهرشو ترک کنه و تو کشور خودش توی شهر دیگه زندگی کنه 

فکر نکنم بتونه مهاجرت کنه 

درباره مهاجرت باهاش صحبت کردی؟ واقعا راضیه؟ واسه مهاجرت اقدامی هم کرده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ادم ها هرچی سنشون میره بالاتر تعلقاتشون به شهرشون بیشتر میشه  ایشون که نمیتونه شهرشو ترک کنه و ...

قبلا خارج بوده از خداشه.ولی تهرانو از اول دوست نداشت میگه مشهد بهتره.کلا دنبال خونه حیاط داره تو مشهد میتونه اینجت با این پول فعلا سخته .خیلی گیرو گور داره .منم خسته شدم

2731

این طور که من متوجه شدم مسئله مشهد رفتن بهانه است شما خودتم تمایل به مهاجرت داری از اینطرف هم بیماری ایشون خسته ات کرده پس مسئله حادتر ازین حرفهاست بهتره از مشاور کمک بگیری

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
این طور که من متوجه شدم مسئله مشهد رفتن بهانه است شما خودتم تمایل به مهاجرت داری از اینطرف هم بیماری ...

بابا با هم میخواهیم بریم منتها یک چند سالی طول میکشه این چند سالو میخوام تهران باسم

بابا با هم میخواهیم بریم منتها یک چند سالی طول میکشه این چند سالو میخوام تهران باسم

اگه تهران کار نمیکنی خوب یه مدتم مشهد زندگی کنین موندنی هم که نیستین پس سخت نگیرین

غنچه با دل گرفته گفت: زندگی  ...  زندگی لب ز خنده بستن است   گوشه ای درون خود نشستن است  ...  گل به خنده گفت: زندگی شکفتن است   با زبان سبز راز گفتن است ...  گفتگوی غنچه و گل از درون باغچه باز هم به گوش میرسد...  تو چه فکر میکنی   کدام یک درست گفته اند   من فکر میکنم گل به راز زندگی اشاره کرده است   هرچه باشد او گل است  ...  گل یکی دو پیرهن بیشتر ز غنچه پاره کرده است   "قیصر امین پور"
اگه تهران کار نمیکنی خوب یه مدتم مشهد زندگی کنین موندنی هم که نیستین پس سخت نگیرین

توی تهران دنبال کارم به زودی شروع میکنم شوهرم تصمیماتش درست و منژقی نیست برم مشهد دو روز دیگه مبگه بریم شمال.همش شهر به شهر کرده از نوجوانیش تا الان .کلی پول از دست داده.اگه بهش رو بدم زندگیمو نابود میکنه 

توی تهران دنبال کارم به زودی شروع میکنم شوهرم تصمیماتش درست و منژقی نیست برم مشهد دو روز دیگه مبگه ب ...

پس حق داری باهاش جدی صحبت کن ویلون و سیلون بودن و آرامش نداشتن حق شما نیست

شرایطشو داره ولی مشهدو دوست داره .کلا بعضی تصمیماش خیلی غلطه .ما میتونیم توی تهران دو سه سال کار کنی ...

پس سر حرفت بمون

از انجا که دیگران نمی توانند از همان دیدگاه شما به مسائل نگاه کنند،نمی فهمند انچه سرسری می گویند تا چه حدی می تواند شما را بیازارد💞
2706