2733
2739
عنوان

کاربر خرگوشهههههه

| مشاهده متن کامل بحث + 367 بازدید | 54 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

@خرگوشعععع    

میشه واسه من ف ال بگیری 

میخوام بدونم حسش بهم چیه

از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....خدا با این کاربر قهره شما ازش بخواید شاید شد//غم دارم غمم سنگینه
2731
عزیزم میشه برام یه فا-ل بگیری بدجور بهم ریختم

ببین ت تاپیکهام هم توضیح دادمش اینکه باید قهوه رو خودتون نوشجان کنید برای چی چون اینطوری انرژی رو دریافت میکنم البته هستن دوستانی ک از راه دور هم میگیرن چون ذهن جهان دیگری کنارشونه ولی من موکل ندارم عزیزم برای همینه ک میگم

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
2740
ببین ت تاپیکهام هم توضیح دادمش اینکه باید قهوه رو خودتون نوشجان کنید برای چی چون اینطوری انرژی رو در ...

من قهوه ندارم تو خونه😔

اَگِہ مُرغ تُؤ یِہ پآ دآرِه🦃🌳 مُرغِ مَن فَلَجِہ😹🖖🏿 
اَی دل غافل😂😂 قهوه رو خودم باید بخورم؟ چون به کافئین آلرژی دارم؟

بله متاسفانه چون موکل ندارم عزیزم 

وقتی صبح زود⏰بدلیل کاهلی ازخواب برخاستن راب تعویق می اندازید این جمله را در ذهن مرور کنید:باید برخیزم و کاری را انجام دهم که برازنده یک انسان است💙🌱
من قهوه ندارم تو خونه😔

ی زمانی داشتی تگم کن خوشحال میشم کمکی ازم بربیاد عزیز

عزیزم درخواستمو قبول میکنی؟ یا همینجا بفرستم؟

قبول کردم

2706