2752
2734
عنوان

اساتید تو نی نی سایت دیدید کسی که حس ششم خیلی قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 59 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

@مهسیما2002     گفتن حستون خوبه میشه این سوالمو جواب بدین چند سالگی ازدواج میکنم؟شغل و ...

ازدواج خوبی داری از لحاظ سطح رفاه 

شاید یکم اخلاقی نسازید باهم ک قابل حله

طی یکو نیم سال دیگ متاهل میشی

شغلش آزاد نیست دولتیه

قدش متوسطه پوستش روشنه

اسی اخر شب یه تاپیک میزنم سوالتو بپرس ازم الان بیرونم

میشه رنگ لباسم بگی

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
ازدواج خوبی داری از لحاظ سطح رفاه  شاید یکم اخلاقی نسازید باهم ک قابل حله طی یکو نیم سال دیگ ...

سلام خوبی؟

میشه بگی آقای جباری بهم کمک میکنه به اون دانشگاه و رشته برسم؟

........

محمد ته دلش دوسم داره؟

بهم فکر میکنه؟

سلام خوبی؟ میشه بگی آقای جباری بهم کمک میکنه به اون دانشگاه و رشته برسم؟ ........ محمد ته دلش ...

سلام ممنون

بله اما ن زیاد فقط مسیرو نشونت میدم

بهت فکر می‌کنه اما دنبال ادامه دارکردن رابطه نیس

آینده خوبی درانتظارته

سلام ممنون بله اما ن زیاد فقط مسیرو نشونت میدم بهت فکر می‌کنه اما دنبال ادامه دارکردن رابطه نیس آ ...

آخه طرف همچی دستشه:/

جوری نیس مسیر نشون بده

چرا چون دوسم نداره؟

یا مشغله داره

قابل قبول بودی کنجکاو برای آشنایی بیشتره

عزبر دلم ببخشید من دوباره مزاحم شدم خواستگارم خوشش اومده بود زنگ زدن ما جواب رد دادیم 

به حستون دوباره پیگیر میشن و اینکه خیلی بهشون برخورده؟ 

عزیزم مرسی جواب دادین قربونتون برم

2706