2733
2734
عنوان

اساتید تو نی نی سایت دیدید کسی که حس ششم خیلی قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 425 بازدید | 59 پست
عزیزم یعنی چی تا۷وعدددبگه پوچ میشه؟یعنی تا۷وعده دیگه ازدواج نمیکنم؟

ناراحتی ونگرانی که داری از 7روز تا نهایتا 7ماه اینده از بین میره .تا اسفند عقد میکنی

برا خوشبختی بچهام دعا کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ناراحتی ونگرانی که داری از 7روز تا نهایتا 7ماه اینده از بین میره .تا اسفند عقد میکنی

ممنونم عزیزم💓💓انشاالله که بچهاتونم خوشبخت وسلاکت باشن

محتوای تاپیک های من گاهی فان و گاهی برای زندگی واقعی خودمه.....هیچی دروغی درکار نیست ...دوستون دارم زیاد💚🌱
فکر کنم دیر آنلاین میشن ولی کاش آنلاین بشه چون حرفاش درست بود☹️😑

نه ما وسط حرفامون بود اومدم اولین سوالمو بپرسم کلا جواب نداد

این اکانت میزبان پیشی کوچولو mn 🐈‍⬛قشنگم هست با آرامش وارد شوید
در گذشته نگرانی وناراحتی داشتی که تا 7وعده دیگه پوچ میشه .امسال سال مبارکی برات هست قدر جوانی بدان . ...

برا منم میگی؟خواهشااااا

میشه بگی منو برای ازدواج میخوای یا ن؟ ازدواج میکنیم 

یکیم اینکه موفق میشم تو این رشته یا ن

از سایت رفته..ولی خواستم بگم وجود داره حس ششم

کاربریشfati بود؟

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄

اسی اخر شب یه تاپیک میزنم سوالتو بپرس ازم الان بیرونم

لحظه ای آرامش رو بامن تجربه کن🌌🌱 شفای روح ، ساحرشب هستم▪️از قبول درخواست های دوستی برای حس۶ معذورم، سرفرصتی مناسب تاپیک آخر سوالتون رومطرح کنید🤍 قضاوت های بیجا رو نمیبخشم . احترام خط قرمز منه پس درست صحبت کنید❗ مشاور و نماینده فروش محصولات پوست و مو زیرنظر شرکت مهلران☘مشاوره کلی در حد اطلاعات و تجربه ، خوشحال میشم کمکی کنم و درآخر اگر شکوفه آرامش و انگیزه در دلتون آسمانی شد من رو از دعای خیرتون بی‌نصیب نذارید  [ تویی که تا اینجا خواندی،بدان می‌آید روزهایی خوب ، پس سخت نگیر زندگی را🦋] موزیک انرژی بخش و انگیزشی پیشنهادی : انرژی مثبت_علی زیبایی ✨❄
2706