2752
2734
عنوان

دو هفته دیگ عقدمونه ب نامزدم گفتم برا بله گفتن آیفون میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 1875 بازدید | 108 پست

چیزی که اون خواسته عادیه ودوطرفه

چیزی که تو خواستی برای من نو هستش ، بله گفتن سر سفره عقد رو که خوب بعدش طلا میدن سرویس میدن ، یعنی اون گوشی علاوه بر اینا ؟

خوب اینو یه موقع دیگه بخواه ، لحن گفتن و زمانش مهمه

عجب 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ولی این دوتانیازی که مطرح کردید فرق دارن

نیاز مادی با نیازی جن

سی

قابل مقایسه نیستن که

شما میتونید درهمون راستا شرط بذارید.

واینکه شاید ایشون کادوی خاصی مدنظرش بوده وبراتون تهیه کرده که شاید ارزش مادیش از آیفون هم بیشتر باشه.

یاحتی اگر ازنظرمادی ارزون تر باشه بازم به اون ذوقی که رفته با سلیقه خودش خریده کرده می ارزه

کادوی با ارزش بعله برون همون انگشتر نشونه که هنوز بعد ۸ سال دستمه🥰 😑

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

قبل از عقد باهاش برو بازار چند تا تیکه چیز بخر ارزون نه خیلی گرونم نه 

اگه دیدی خسیسه بگرد دنبال یکی بهتر

دوست من با یه بچه هنوز شوهرش هزار تومن دستش نمیده واختیار هیچی تو زندگیش نداره حتی یه لباس خونگیم نمیخره براش

قبل از عقد از نظر عصبانیت خساست صبر و....  امتحانش کن بعد عقد نمیتونی دیگه

ببخشیدا ولی رابطه داشتن بعد از عقد حق ایشونه

البته بعد از عروسی.. یه چیزایی عرف هست درسته شرعا میتونن رابطه داشته باشن ولی عرفا درست نیست بهتره صبر کنه تا برن سر خونه زندگیشون

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
اگه همینجوری بهش میگفتی میخام بهتر بود تا بگی بخاطر بله گفتنم باید برام بخری.ببینم شما همون کاربرشون ...

نه نیستم. اخلاقش ایجور نیست بهش برخوره

من دختر ایرانم. مغز تاریخم استوارم
چه عجب یه نفررررر عقل تو سرش هست مفتی تسلیم شوهر نشه

همین امثال این خانما و طرفداراش و تشویق کننده‌ هاش هستند که ارزش بقیه زیر سؤال ميره و به دخترا میگند آهن پرست پول پرست

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2706