2737
2734
تلگرام نمیشد؟

ن تلگرام ندارم 

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

اگ خودتون روبیکا ندارید با گوشی اطرافیان ک‌دارن بیاین 

یا ام نصب کنید کاری ندارع 

🥰😍خدایا خودت تو دلیم و برام حفظ کن 🥰🤰میشه برای سلامتی تو دلیم ی صلوات مهمونم کنی 🤰🥰🍭۱۴۰۰/۴/۱۹بی بی چکم مثبت شد😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مرسی عزیزممم😍😍

خواهش میکنم فقط نگفت رایگانه یانه

آقایون به هیچ وجهه در تاپیک های بنده حضور نداشته باشند کامنت نذارند لایک نکنند ریپلای نکنند.در جایی ام کامنت میذارم اصلا لایک یاریپلای نکنید
2731
چرا رایگان؟میشه بگید

خانومی تو روبیکا پسرم تو مسابقه شرکت کرده 

ب پولش احتیاج دارم 

شمام در عوضش پسرمو لایک میکنید همین 

خواهش میکنم فقط نگفت رایگانه یانه

رایگانه

درخواست دوستی دادم میشه همینجا بگیری برام؟؟

اخر شب بهت پیام میدم الان نمیتونم 

2740

مارو روبیکا نعطل کردی اینجای😐😐

السلام علیک یا صاحب الزمان عج❤️ اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب الکبری سلام الله علیها 💙یا اللّهُ یا رَحمٰنُ یا رَحیم یا مقلب القلوب ثبت قلبی علی دینک 💚

دوستااااااان دروغههههههه🎈🎈🎈

از نت میاره کپی میکنه میفرسته

واقعا ک زشته. رای میخوای از اول بگو میریم میدیم بش.😂😂😂😂😂😂😂نچ نچ 

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
درخواست دوستی دادم میشه همینجا بگیری برام؟؟

عزیزم دروغگوعه بیخیالش شو

از نت کپی میکنه

لطفا تا داری میخونی واسه کنکورم دعا کن(فرهنگیان شیراز) ایشالا شماهم ب هرچی میخواین برسین قربونتون بشم ک دعا میکنید 🥲❤
اخر شب بهت پیام میدم الان نمیتونم 

منم لایک میکنم عزیزم میشه واسه منم از اینجا بگی

یدونه آرزو تو دلم دارم میشه واسه رسیدنم بهش یه صلوات مهمونم کنی منم دعات میکنم 🙃❤️✨
2706