2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من خودم درامد دارم اما کل هزینه هام با همسرمه.از ایناییکه گفتیم فقط لیزرو‌میرم

اگه بودی حال و روزم با الانم خیلی فرررق داشت🖤 غم تو از دل من اینجوری زندونی نمیساخت 🖤افتادم این گوشه دنیا تک و تنها دلم تنگ💔 تو که نیستی چی قشنگه توی این دنیای بی رنگ😭 منو ول نکن من این گوشه دنیا تک و تنهاااام 😭😭منه دیوونه از این دنیا فقط دستاتو میخوااام 😭💔🖤

تا میتونه خرج پوشاک و خوراک و تفریحم میکنه 

ولی بشدت مخالف ژل بوتاکس و این چیزاس

فقط 27 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختر کورد...صد بار تعلیق شده نینی یار جون بیخیال من شو از من بی آزارتر تو دنیا فقط خودمم و بس  

هیچ کاری نمیکنم فقط لیزر میرم ک خودش میده یبارم موهامو بوتاکس کردم یکمشو ازخودم دادم بقیش شوهرم

فقط 34 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چهارمین کاربریمه (جدیدالترکیده هستم)خدابعضیا رو افرید که تو نی نی سایت بقیه رو بترکونن خداقوت پیغمبرای سایت😐🤌 شاید قرار نیست بهم نی نی بدی پس بهتره انقدر التماستو نکنم🙂❤️ خودت ک دیدی اوضاعو ....!! تیکربارداری نیست!! به بارداری تو این ماه امیدداشتم زدم که جلو چشمم باشه که اگ واقعا باردار میبودم الان چندوقتم میشد😔💔 یاامام رضا زائرخودت جوراب بچه نذری رو داد یهویی پس چرا هیچی نشد؟؟؟ 
خوب بود عزیزم؟   فرقش با ابریشم سازی چیه

الان ۱ هفتس انجام دادم،فرقش نیاز ب شامپو و ماسک فری سولفات نداره احیا و صافی ۱۰۰ در صد میده.یعنی حتی یه موج کوچولو نداره موهام،و ماندگاریش خیلی زیاده موادشم گیاهیه

میمونی مااااات😵‍💫...یه اعتماد همه چیتو میگاااد...
الان ۱ هفتس انجام دادم،فرقش نیاز ب شامپو و ماسک فری سولفات نداره احیا و صافی ۱۰۰ در صد میده.یعنی حتی ...

چه شامپویی استفاده میکنید الان

تو سکوت مرا بشنو  که صدای غمم نرسد به کسی... ❤️