2733
2734
عنوان

چرا شوهرم باید با زن متاهل خیانت کنه

| مشاهده متن کامل بحث + 10655 بازدید | 193 پست

این که با زن متاهل رابطه داشته حکمش از نظر قانون واسلام میدونی چیه 

درسته بچه داری ولی اگر زندگیت به هم بخوره تو مقصری آیا جواب بچه رو باید همسرت بده کسی که به زن دیگری چش داشته 

وقتی خودش میگه من ولش نکردم کنون کنم از زن مردم اتو داشته یا زوری بوده حتما مجبورش کرده یجورایی 

البته کار هردوسون درست نیست 

ولی ازین مطمعنم که بدون شرم با افتخار میگه من بودم پس بازم کرده ومیکنه 

شمام اقلا مهریه مطالبه کن یا مالی به نامت کنه که آینده پشتوانه تو با بچه بشه مفتی رد نشو 

بهترین وعاقلانه ترین کار رو کردی اگه به شوهر اون زن اطلاع دادیلازم شد تو دادگاهم برو شهادت بده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دقیقاً....آخه من چرا باید از زنای غریبه انتطار داشته باشم مواظب زندگی من باشن که همسرم خیانت نکنه... ...

افرین.این که شما میگین یه دو دوتا چهارتای خیلی واضح و روشنه.کسایی که نمیتونن بپذیرن متاسفانه با منطق بیگانن و یا منافعشون توی پذیرش این موضوع نیست

یعنی از دوست داشتن میکه؟ اره خودم شتبدم بهش میکفت به حدی دوست دارم که نمیفهمی به دارم با گریه تایپ م ...

😓 خودتو ناراحت نکن برا خیلی ها ممکنه پیش بیاد.. 

ولی کاش مردای هوس باز مجرد بمونن

عزیزم دوروز خوبیم دوروز دعوا داریم چون من همش میرنم تو سرش به هر بهونه دعوا میندازم اون قبلا خیلی دو ...

الهی بمیرم خیلی سخته   آدم از درون نابود میشه تا میای یه لحظه بخندی شاد باشی یاد کارش میوفتی و غم دلتو میگیره...  ولی من خوشحال شدم که به شوهره اون هرزه همه چیو گفتی مطمئن باش الان زندگیش جهنمه😉   بنطرم یه مشاور برو حتما 

جانَم وَصلِ بِه جانَت...❤ متعهد به جانم💍 مهردادم💜

درباره اینکه نمیخواد اون زن رو‌نفرین کنی ما یه مورد تو اطرافمان داشتیم 

طرف خیانت دیده بود و مثل شما نفرین میکرد 

شوهرش از روی عشقی که به زن دیگه داشت سعی میکرد مانعش بشه 

چون میترسید نفرین زنش بگیره و بلایی سر عشقش بیاد 

خودش اعتراف میکرد که بخاطرعشقش به طرف ، حاضره خودشو مقصر جلوه بده

دمت گرررممم که گفتی.. الان زنیکه یه چشمش خونه یکی اشک.. کاش شوهرش نابودش کنه کلا.. اگه جامعه ما از ا ...

نمیدونم شوهره چیکارکرده ولی قبلا بهم میگفت دنبالم زنم مهرشو ببهش طلاقش بدم خدا کنه مرد به همین راختی دست از سرش برنداره 

جندروز پیشم اومده بود به شوهرم گفته بود اگر بهم ثایت بشه اسلحه میخوام بخرم جفتتون بکشم سوهزم خیلی ترسبده 

دوسش دارم زندگی خیلی خوبی داشتم

همیشه ترس از این داریم که شوهرامون کاربری نی نی سایتمون رو ببینن از بس که درمورد شوهر وخانواده ی شوهر میگیم ولی ای کاش واسه تو این پیام رو ببینه بلکه یکم خجالت بکشه امان از دست مردای بی عقل

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل
دوسش دارم زندگی خیلی خوبی داشتم 

دیکه چیشو دوست داری وقتی اونجوری به یه زن دیگه بوده و میگه دوسش داره اصلا چجوری دوستش داری برای کسی بمیر برات تب کنه ارزشش رو نداره با مجرد هم که نرفته صیغم نکرده رفته زن شوهردار اغفال کرده پس یعنی به هیچ چیز تو دین وجدان غیرت پایبند نیست 

بودن با این آدم هر روزش ضرر هست بعد متعجبم اگه جات بودم پدرش رو درمی آوردم بعد میگی دوسش دارم 

خوب وقتی می‌دونن می‌بخشین میگذرین یا حق می‌دین بهشون برن خیانت کنن خوب میکنن هزار بار دیگم بی ترس میکنه

درباره اینکه نمیخواد اون زن رو‌نفرین کنی ما یه مورد تو اطرافمان داشتیم  طرف خیانت دیده بود ...

پس حتما شوهر منم دوسش داره دیگه جون از زبون خودشم شنیدم داشت به زن میگفتم اما من نفرین میکتم بد جواب پس بده 

زن ها زود حس میکنن درست هم حس میکنن آزموده رو آزمودن خطاست 

درسته .الان باردارم و چند وقته دیگه زایمانمه.۱۰ سال بهم خیانت کرد.ولی دوسال واقعا هیچی ازش ندیدم .نمی دونم چیکار کنم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706