2733
2734
عنوان

تاتر هنر صابر ابر رو میرید؟

174 بازدید | 5 پست

برای فردا بلیطش رو گرفتم، ولی میدونم قراره یه چیز چرت باشه 😆👌

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️
چقدر قیمتش

دویست، تماشاخانه هیلاج. البته ده روز پیش فروشش شروع شده بود همون زمانم صندلیا داشتن پر میشدن نمیدونم هنوزم ظرفیت داره یا نه بااینکه اینا مدام تمدید میکنن شاید روزای ایندش خالی تر باشه و جای بهتر گیر بیاد، سالن هیلاج کوچیکه بدبختی، چندبار رفتم برای چندتا تاتر یه فسقل جاست دوساعته فروش میره صندلیاش اینقدر کمه 😆

زدن یه حرف مخالف یا نقد کردن یا نظر دادن آدابی داره که اگه رعایت نکنین و درجواب مثل خودتون حرف زدم نباید ناراحت بشید، همونطور که من ناراحت نمیشم ♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دویست، تماشاخانه هیلاج. البته ده روز پیش فروشش شروع شده بود همون زمانم صندلیا داشتن پر میشدن نمیدونم ...

اگه خوب بود آمار بده تا سری بعد اگه گذاشتن برم😊

در آرزوی دختر دار شدن 🥰🥰 
2731
اگه خوب بود آمار بده تا سری بعد اگه گذاشتن برم😊

چشم 😆♥️