2733
2734
عنوان

تحقیقات اطلاعات برای ازدواج ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1106 بازدید | 126 پست
فقط میپرسن این خانواده رو می‌شناسید!؟ دخترشون رو می‌شناسید؟  برادراش چجور آدمی هستن( منظور لات ...

اها مرسی عزیزم 

گفتم شاید خطو فضای مجازیمم با پیامام هم چک کنن اخه پیام به دوستانو خودتون میدونید دیگه چرت و پرت زیاد میگیم یکم معذب بودم بابتش🙄😂

از نطر خانوادگی و اینا اروم و مذهبی هستن سابقه هیچیم نداریم خانوادمون منم جلف نیستم اما محجبه هم نیستم و ارومم البته با غریبه ها چون اونایی نمیشناسنم میگن ارومی وگرنه جمع دوستان شلوغم تا اینجاش که حله ولی حس میکنم به خاطر حجاب شاید سخت بگیرن 

دوستان سواله اسی رو کلا بد متوجه شدید  خواستگار اسی اطلاعاتی هست و تحقیق کردن این مدل افراد با ...

اوکی😂😂😂

چرا ما بد فهمیدیم

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

اوکی😂😂😂 چرا ما بد فهمیدیم

چون مدل تحقیق کردن ما آدم های عادی با اینا فرق داره ،شما تحقیق کردن مردم عادی رو گفتید و خندیدید به اسی 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

مگه میخوای معلمی استخدام بشی 😂

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2731
نه بابا مگه پلیس میخاد تحقیق کنه ک انقدر جدی باشه😂😂

اره خواهرم نفوذش بیشتر از پلیسه ،اطلاعاتی عزیزم 🙄🚶‍♀️

اول باید از طرف اداره تایید بشم 🤦‍♀️😂

فک کنم موضوع تاپیکو بد زدمه کسی متوجه نشده منظورم چیه منظورم تخقیقات ساده نیست اطلاعات قراره تحقیق کنه

اها مرسی عزیزم  گفتم شاید خطو فضای مجازیمم با پیامام هم چک کنن اخه پیام به دوستانو خودتون میدو ...

پیامات با دوستاتو چک نمیکنن فقط مجازی رو چک میکنن در این حد که پستای سیاسی چه چیزایی دنبال کردی 

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
اها مرسی عزیزم  گفتم شاید خطو فضای مجازیمم با پیامام هم چک کنن اخه پیام به دوستانو خودتون میدو ...

ببین عزیزم خود واقعیت باش 

خود واقعی شما تیپت معمولیه(نه بی حجابی، نه با حجاب ) بذار همینجوری تورو ببینن. 

اگر فردا روزی توی زندگی شوهرت اعتراض کرد ک باید چادر بپوشی اونموقع میتونی بگی : منو همینجوری دیدی و پسندیدی پس اعتراض نکن 

وَالـْـعـَـصـْـر کـِه بــی عـِشْـــقِ تـْـو، مـَن خُـسْـرانـَـم♥️
2740
چون مدل تحقیق کردن ما آدم های عادی با اینا فرق داره ،شما تحقیق کردن مردم عادی رو گفتید و خندیدید به ...

خوب شد توجیه مون کردی 

والا منم هنگ بودم چرا به گوشی و اینا گیر داده 

🍼یک عدد نی نی تپل مپل خوجل تو دلمه   خداجونم شکرت 😘
چون مدل تحقیق کردن ما آدم های عادی با اینا فرق داره ،شما تحقیق کردن مردم عادی رو گفتید و خندیدید به ...

والا اسی بد منظورش را رسوند😂

ما دشمن همدیگه نیستیم اگه نظرمون با همدیگه فرق میکنه، پس نخواه با بی احترامی حرفت را به کرسی بشونی. 
دوستان سواله اسی رو کلا بد متوجه شدید  خواستگار اسی اطلاعاتی هست و تحقیق کردن این مدل افراد با ...

اره متاسفانه یه سری دوستان بد متوجه شدن فک کردن تحقیقات محلی ساده رو میگم 😂💔

هیچی نگفتن والا منم روم نشده بپرسم ولی به حجاب و چادر انگار تاکید داشتن و دیروز یکی از اشناها تماس گرفت که زیر ذره بینی انگار دارن تحقیق میکنن

بله سیمکارت به نام خودمه 

برای امر خیره؟

😂😂😂قوربونت ، ما بد متوجه شدیم 

شما هم ک اصلا متوجه نشدی

دمت گرم

خوب شد توجیه مون کردی  والا منم هنگ بودم چرا به گوشی و اینا گیر داده

🙏آره نگارشه عنوان تایپک  اشتباه بود 

2706