2752
2734
عنوان

اسم نینی دختر میخوام 🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 241 بازدید | 31 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به نظر من دلوین

داریم دلوین 

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 

دوتاش قشنگه

انتخاب اسم سلیقه ایه مثلا من هنوز بچه ندارماااا ولی اسمای بچه هامو از روی اسم شوهرم انتخاب کردم شوهرم دو اسمه هس

یکیش حسین یکیش نوری

که اگه دخترداربشم اسم دخترمو میذارم نور

اگه پسر بشه بچم اسمشو میذارم حامی

شمااگه واسه نینیت میخوای ب نظرم اسمای خودتو همسرتو بذارکنارهم ببین چ اسمی ب خونواده دونفرتون میاد البته اگه بچه اولتون نیستا

مَن سِپُردَم بِه خودَش،هَرچِه خُــ❤ــدا میخواهَد...
دوتاش قشنگه انتخاب اسم سلیقه ایه مثلا من هنوز بچه ندارماااا ولی اسمای بچه هامو از روی اسم شوهرم انت ...

نه من که هنوز مجردم 😅

برای خواهرم میخوایم 

منم به این اقتصاد اعتراض دارم ولی به این مدل اعتراضم انتقاد دارم! منم به آزادی بیان اعتقاد دارم ولی بین حق و باطل انتخاب دارم! انتخاب من مسیر ابتذال نیست! هرزگی برای میهن افتخار نیست! باحجاب نیستم اما با ایمان هستم این دو رو باهم قاطی نکنید حجاب نشانه ایمان نیست 
2706