2752
2734
عنوان

من برای لاغری چیکار کنم باشگاه نمیتونم برم ضربان قلبم می‌ره بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 152 بازدید | 25 پست
واقعا خوب بود همون فستینگ که میگن

ببین صبحانتوکامل میخوری ظهربجای نهارتاشب میوه جات میخوری البته ده پونزده تابادام درختی هم بخور عالیه براکم کردن شکم وپهلو شامتم قشنگ‌میخوری ولی سرشب مثلاساعت۷

اگه میشه برای شادی روح مادرنازنینم وداداشم یک صلوات بفرستین🌷🌷🌷

ازش بپرس پیاده روی ؟

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

یوگا یا پیلاتس کار کن ضربان قلب بالا نمیره ولی چربی سوزی و عضله سازی اتفاق میفته مهمتر اینکه آرامش میده و استرست هم‌کنترل میشه

کآرما میگه؛                                                                                    هَر چه با هَر که کُنی بَر تو هَمان میگُذَرد…!
یعنی چی ؟؟

رفتم زیرنطر پزشک تغدیه۳۰کیلو کم کردم اواخرمیگفت فقط۲قاشق برنج میتونی بخوری موهام که همه ریخت دیگه پوست صورتم شدید افتاده شد معدم داغون شدازبس دارو داد فولیکولهام به صفر رسیدتهشم کم اوردم دوباره خوردم همش برگشت فقط برام‌یک تنبلی تخمدان موند وریزش مو ومعده داغون واعصاب خراب

ببین صبحانتوکامل میخوری ظهربجای نهارتاشب میوه جات میخوری البته ده پونزده تابادام درختی هم بخور عالیه ...

میوه جات زیادم بخوریم قندمون میره بالا. دکتر به همسرم گفت در روز فقط دو تا میوه سبک میتونی بخوری

میوه جات زیادم بخوریم قندمون میره بالا. دکتر به همسرم گفت در روز فقط دو تا میوه سبک میتونی بخوری

دیگه ابم زیادش ضرر داره عزیزم تا یک اندازه ای

دیگه ابم زیادش ضرر داره عزیزم تا یک اندازه ای

آخه از صبحونه تا شام فقط دو تا میوه ضعف نمیکنی؟ من همسرم رژیم. خودم با ۵۰ کیلو نمیتونم طاقت بیارم. معدم پدرش در میاد😂😂

آخه از صبحونه تا شام فقط دو تا میوه ضعف نمیکنی؟ من همسرم رژیم. خودم با ۵۰ کیلو نمیتونم طاقت بیارم. م ...

ببین یکدفه نباید این رژیم روگرفت مثلا۳روز که۱۲نهارمیخوری ۳روز۱۲ونیم بخوره کم کم به شام برسون