2752
2734
عنوان

من خیلی سعی میکنم خوب حرف بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 198 بازدید | 27 پست
من واقعابه کسی توهین نمیکنم همیشه مراقب حرف زدنم هستم 

انقد مراقبی که هول میشی عزیزم. انقد مراقبی که سوتی میدی‌ انقد مراقبی که حواست از خودتو رشته کلامت پرت میشه

من امیدم به خداست....بعد خدا هم به خداست....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب دیگه منم گفتم بعدا متاهل شی اذیت میشی که میگی متاهلی و داری اذیت میشی. کتاب در مورد اعتماد بنفس ز ...

حق باشماس من اعتمادبه نفسم پایینه بعضیا رومیبینم هیچی ندارن ولی باز اعتماد به سقف 😑

حق باشماس من اعتمادبه نفسم پایینه بعضیا رومیبینم هیچی ندارن ولی باز اعتماد به سقف 😑

خب خودتو بارها با اونا مقایسه کن میبینی شما سرتری. و اینا به نراتب باعث بالا بردن اعتماد بنفست میشه‌ و البته کتاب در این زمینه زیاد بخون. خیلی زیاد

چیکارکنم

انقد به خودت سخت نگیر‌. زبانت رو حرفت رو ذهنت رو رها کن. مدام مراقب حرف زدنت نباش. خودت باشی. خودمونی باش‌. راحت حرف بزن. نگران نباش حرفت به کسی بر بخوره. 

انقد به خودت سخت نگیر‌. زبانت رو حرفت رو ذهنت رو رها کن. مدام مراقب حرف زدنت نباش. خودت باشی. خودمون ...

وقتی یه نفر برخورد بدی داره باید چجوری رفتارکنم مثلا توجمع 

ازاینایی که متلک میندازن وپوزخندمیزنن واینا

وقتی یه نفر برخورد بدی داره باید چجوری رفتارکنم مثلا توجمع  ازاینایی که متلک میندازن وپوزخندمی ...

خب بستگی داره. کی باشه. مثلا اگه کسی پوزخند میزنه لبخند بزن در آرامش کامل بگو چیزی شده بگو ما هم بخندیدم. یا اینکه مثلا کسی حرفی رو به کنایه به شما میگه یه جواب کوتاه بهش بده و اجازه نده دیگه حرف بزنه زود طرف حرف زدنت رو بکن کس دیگه ایی.  نمیدونم آخه هر متلکی جواب حاص خودشو داره نمیشه یه بحث کلی کرد‌ ولی چیزی رو بی جواب نذار

من این تک نیکارو بلدنیستم😅همسرم همیشه میگه 

اره اگه اذیتت میکنه متلک و حرفای بقیه باید جواب بدی همون لحظه که بعدا اذیت نشی. و اینکه اعتماد بنفست میره بالا. 

دقیقا مشکلم همینه ممنون از راهنماییتون💖

کتاب حتما بخون در این زمینه ها. جلو آینه تمرین کن با خودت زیاد حرف زدن رو‌ و از جمع های خودومونیتر شروع کن زیاد حرف زدن. هر چقد بیشتر توی جمع حرف بزنی اعتماد بنفست بیشتر میشع. موفق باشی. خواهش میکنم