2733
2734
عنوان

با 13میلیون پول چیکار کنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 484 بازدید | 25 پست

فقط تا میتونید طلا و دلار بفروشید 

به فکر خودتون نباشید فقط

ولی برای مردم فداکاری کنید تا قیمتا بیاد پایین🥺🤐😂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام.عید ک تو اینستا میچرخیدم و خریدای بچه هامو انجام میدادم.یه خانومه گفت با ۱۳تومن رفتم خرید کردم و فروش اینترنتی رو راه انداختم.و الان یکسال گذشته بود و خیلی راضی بود.غصه ی بالا پایین شدن طلا رو هم نخور .مهم اینه ک بالاخره کم یا زیاد تونستی خونه بخری.ب این فکر کن..مبارکت باشه.ان شا الله این ۱۳تومنم برات پرخیر و برکت باشه

2731
من بفروشم بالا می‌ره 😅😅باید بخرم بیاد پایین 

عه آره راست میگی پس تا میتونی بخر 🥺😵‍💫😂

اگه دیدین تو یه تاپیک باهاتون بحث کردم و تو تاپیک دیگه لایکتون کردم و گرم گرفتم باهاتون تعجب نکنید 😐🥴 من اغلب به نام کاربری ها و اکانت هاو... توجه نمی کنم و یادم هم نمی مونه اکثر اکانت ها ونام کاربری ها رو 🤦‍♀️😂 و یه توصیه ی دوستانه دارم اونم اینه که  اگه خیلی مجازی رو جدی بگیرید نمی تونید درست به دنیای حقیقی تون برسید .پس اولویت ها رو درست انتخاب کنید .😉👋🤗