2752
2734
عنوان

غریزه مردانه

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 86 پست
..اندام زن هنر خلقته ..زیباییه ..زیبایی زن یعنی گناه..یعنی تحریککک..چه اصراری دارن بر تخریب زیبایی ه ...

دقیق...جایگاه اصلی زنها جایی دور از دید..مشغول آشپزی و بچه داری..حجاب هم اصلی ترین وسیله کنترل زنهاست

Be the change you want to see in the world

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مردم متوجه نیستن بابا دارن ذهنشونو سرگرم ی همچین مسئله مسخره ای میکنن ک راحت بخور بخوراشونو انجام بد ...

لایک. خواهرم ببین پیاز مثل سیب زمینی نیست دیر میگنده چون چندین لایه حجاب داره..

خاهرم پیاز باش  

❤«بعضی ها هرجا ک میرند موجب شادی میشند/دیگران هروقت ک برند!/❤
مردم متوجه نیستن بابا دارن ذهنشونو سرگرم ی همچین مسئله مسخره ای میکنن ک راحت بخور بخوراشونو انجام بد ...

دقیقا

همش به زن

زن باید حجاب داشته باشع

زن نباید بره ورزشگاه

چ معنی داره زن بره مسابقات ورزشی پاشو بلندکنه از کلامات گوهربار علم الهدی

زن فقط بمونه خونه بزاد

2731
دقیقا همش به زن زن باید حجاب داشته باشع زن نباید بره ورزشگاه چ معنی داره زن بره مسابقات ورزشی پا ...

زن نباید بیرون از خونه کار کنه.یکی از دلایل بیکاری اقایان کار کردن زن بیرون از منزل و حیطه اختیاراتشه..

دقیق...جایگاه اصلی زنها جایی دور از دید..مشغول آشپزی و بچه داری..حجاب هم اصلی ترین وسیله کنترل زنهاس ...

حس میکنم تاپیکت میترکه    

دقیقا همش به زن زن باید حجاب داشته باشع زن نباید بره ورزشگاه چ معنی داره زن بره مسابقات ورزشی پا ...

من رفتم ورزشگاه بازی تیم ملی فوتبال ایران عالی بود هیچ کس بی احترامی نکرد فحاشی و ...کسی به پوشش کسی گیر نداد عادی برگزار شد همه برگشتیم خونه هامون 

دنیا وفا ندارد ای نور هر دو دیده...

حجاب و گشت ارشاد یعنی باید بترسی..ترس نهادینه شده..یعنی تا سر کوچه تا محل کار محل تحصیل باید بدونی هرجوری بخای نمیتونی فکر کنی..به لباس پوشیدن بقیه هم کار داشته باش و جاسوسی کن..وگرنه با آموزش نگاه و برخورد انسانی به پسر بچه ها میشه درآینده مردهایی متمدن و باشعور داشت..مسعله اینکه صلاح و نفع خیلی از افراد در عقب نگه داشتن جامعه از داشتن آدمهایی متمدنه

Be the change you want to see in the world

یک روز خانومی امد مترو.به یه خانومی که روسریش کمی عقب بود.گیر داد بعد استدلالشم این بود که با صدای بلند گفت ..همین شمایید که باعث میشید زلزله بیاد...

وااااای

من ؟؟؟

زلزله ؟؟؟

چند لاخه مو؟؟؟

عاقا یکی منو توجیه کنه دلیل وقوع پدیده طبیعی زلزله چیه؟؟؟خخخخ

زن نباید بیرون از خونه کار کنه.یکی از دلایل بیکاری اقایان کار کردن زن بیرون از منزل و حیطه اختیاراتش ...

زن نباید کار کنه باید همیشه وابسته و اویزون باشه از لحاظ مالی تا جرات نکنه حرف اضافی بزنه همینه که هست!!

ماهِ درخشنده چو پنهان شود                                    شب پرهِ بازیگر میدان شود...
حجاب و گشت ارشاد یعنی باید بترسی..ترس نهادینه شده..یعنی تا سر کوچه تا محل کار محل تحصیل باید بدونی ه ...

بیگ لایککک..هموطن خودش میشه یک دیکتاتور کوچک..نمونش تو خانواده ها ..پدرهایی که از ترسشان دختر چادر سر میکنه پاشو میذاره دم دانشگاش درمیاره...شوهری که زنشو حبس میکنه... ولی مهمترین مساعل جامعه از یادمون میره ..اینکه چه حقوقی داریم بعنوان شهروند..از بدوی ترین حقوق که مسعله حریم شخصیه افراده محرومیم..ملت کی متوجه میشه نمیدونم

یک روز خانومی امد مترو.به یه خانومی که روسریش کمی عقب بود.گیر داد بعد استدلالشم این بود که با صدای ب ...

یه حرفایی میزنن آدم شاخ در میاره جالبه فقط تو ایرانه که بی حجابی خانوما باعث بلای طبیعی میشه