2733
2734
عنوان

غریزه مردانه

| مشاهده متن کامل بحث + 2294 بازدید | 86 پست
بابا شما نمیدونی فقط مردای ایرانین ک غریزشون اینقد بالاست.حتی با صدای کفش پاشنه بلندم تحریک میشن.وگر ...

فک کن از بچگی بهت آموزش بدن تو دایم التحریکی و فتنه ای به اسم زن مسعول همه این داستانهاست..خب حتی با صداش هم تحریک میشی

Be the change you want to see in the world
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هیچ جای دنیا حجاب اجباری نیست . هیچ جا. الا ایران و عربستان . ببینید مذهب ما رو چقدر عقب روند

الان یسریا میان میگن نه حجاب باعث میشه مردامون خیانت نکنن و فلان و بهمان و.مردای کشورای اروپاایی همکاراشون با سر باز کت و شلوار میان اینقد پایبند هستن.اونوقت شوهرای اینا میرن ی زن با مانتو و مقعنعه میبینن ک موهاش  خیانت میکنن😂😂😂

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

خیلی جالبه بچه ها مرد ایرانی با دو لاخ مو تحریک میشه تو خیابون ولی بیشتر طلاق ها به خاطر ناتوانی جنسی اقایونه . التماس تفکر 

من از روییدن خار سر دیوار دانستم/که ناکس کس نمیگردد بدین بالا نشینیها 
2731
منم ایران نیستم همین حس رو دارم

من ٥ ساله امريكام هنوز نه يه بار ديسكو رفتيم نه مشروب خورديم

اونوقت ميگن اگه حجاب آزاد بشه مردا همش ديسكو و استريپ كلابن و مست و پاتيل

كاش حجاب اول از رو افكار برداشته بشه 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

بـَعضــی آه هـا را هـَرچـِقدر هم از تـه دل بــِکشـی سیـنه ات خـالـی نمـیشـود. امروز سـینه مـَن پـُر از همان آه هـاست!!!!
چشم عسلی کشورهای دیگه پراز دیسکو و..که مردا خودشون رو تخلیه میکنن اینجا مردا فقط زن خودشون رو دارن ...

تخلیه چجوری میکنن؟والا اون جا هم ب خانواده پایبندن فقط با زن خودشون خودشونو تخلیه میکنن

چطور زکریای رازی 900سال پیش الکل رو کشف کرد ولی اسلام 1400سال پیش الکل روحروم کرده؟؟

من تا وقتی خودم خارج از کشورنرفته بودم درکی نداشتم،

رفتم دیدم و چه قدر افسوس خوردم این حجابو انقدر گنده کردن

انقدر همه چی عادیه یه نفر ندیدم هیری کنه، مزاحمت ایجاد کنه، بوق بزنه یا متلک بگه

فک کن از بچگی بهت آموزش بدن تو دایم التحریکی و فتنه ای به اسم زن مسعول همه این داستانهاست..خب حتی با ...

..اندام زن هنر خلقته ..زیباییه ..زیبایی زن یعنی گناه..یعنی تحریککک..چه اصراری دارن بر تخریب زیبایی ها... 

یعنی یه نظر بندازین به بعضی مناطق کابل زنان با روبنده مثل اشباح همه جا میچرخن ..چهره شهر دل مرده و گرفته ..اینا اینو میخان از زن

❤«بعضی ها هرجا ک میرند موجب شادی میشند/دیگران هروقت ک برند!/❤
تخلیه چجوری میکنن؟والا اون جا هم ب خانواده پایبندن فقط با زن خودشون خودشونو تخلیه میکنن

نه عزیزم تمام مردا فقط به فکر کمر به پایینن کلید اینکه مردای ایرانی خیانت نمیکنن اینه زنان ایرانی خودشون میپوشونن 😂😂😂

مردم متوجه نیستن بابا دارن ذهنشونو سرگرم ی همچین مسئله مسخره ای میکنن ک راحت بخور بخوراشونو انجام بدن.یسری هم کاسه داغتر از اش نه حجاب سنگر منه.انگار جنگه