2752
2734
عنوان

بچه‌ها بهم گفت مامانم نمیذاره باهات ازدواج کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1756 بازدید | 78 پست
خب نخوان تو‌ که نباید برای پذیرفته شدن تن به هر ازدواجی بدی بیخیال بابا تو خودت باید انتخاب کنی یه ...

همش فکر میکنم اگه ازدواج نکرده بودم الان نمیتونست این حرفارو بهم بزنه. خیلی حس میکنم ناتوانم واقعا.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

تجربه خودم رو میگم

برادرم  با یه خانم مطلقه ازدواج کرده

بعد سه سال پشیمون شد 

چرا ؟

چون تو یه تایمی چند نفر ازدواج کردن 

دید 

به چه دخترانی تور کردن و پشیمون شد

هرچند خودش نگفته 

ولی من میشناسمش

زد زیر دلش و ولش کرد 

واقعا نمیشه بگیم چقد پسره بده و فلانه 

خب نظرش اینه ...قبلا فکر می‌کرده می‌تونه الان میبینه نه براش قابل هضم نیست 

اتفاقا چقدم پسر خوبیه که اومده گفته 

خیلیا براشون مهمه این چیزا اصلا هم نمیشه گفت آدمای بدی هستن 

اگه باهاش رابطه جنسی داشتی ک 

حالشو کرده رفته 

میره دختر باکره میگیره راحت زن گیرش میاد تو نباید بازیچه میکردی خووتو 

سه چهارماه اشنا شو با کسی اومد جلو ک اومد نیومد کات کن 

ن ۶ماه زیاده چ خبره

همش فکر میکنم اگه ازدواج نکرده بودم الان نمیتونست این حرفارو بهم بزنه. خیلی حس میکنم ناتوانم واقعا.

اگه ازدواجم نکرده بودی یه بهانه دیگه داشت مردا برای به دست اوردن زنی که دوستش دارن هرکاری میکنن

چرا فکر‌ میکنی ایراد داری اخه؟ اینو کی بهت القا کرده؟ 

عزیزم تو الان نباید دیگه اشتباه کنی چون اشتباه کنی دیگه شاید جرات طلاق نداشته باشی و بسوزی و بسازی و دوم اینکه اگر هم طلاق بگیری اونوقت حرفای تلخ تر از این میشنوی

از ادمای سمی دوری کن و با شجاعت و جرات زندگی کن

قرار نیست حتما ازدواج کنی اگرررر کسی لایقت بود با عقل تصمیم بگیر که میخوای کنارش زندگی کنی یا نه! احساسات و‌ هیجان رو بذار کنار

فقط 19 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
حس میکنم یعنی دیگه هیچکس منو نمیخواد…بهم میگفت اگه ازدواج نکرده بودی بهترین انتخاب من بودی ولی نمیخو ...

باهات رابطه داشت؟اگر اره چند بار،؟احتمالا فقط برای استفاده میخواستت

کاربری،سال۱۳۸۹ هستم ک رمزشو گم کرده 😒

خواسته ازت سو استفاده کنه 

حالا ک فهمیده پا نمیدی میگه مامانم نمیزاره ازدواج کنیم

اگه بهش پا می‌دادی خوووووب کیفشو میکرد آخرشم می‌گفت مامانم عاقم می‌کنه و فلان 

لاشی ها ....

بالاخره منم دارم زائر کربلا میشم انشاالله تا پایان خرداد (در کمال ناباوری و کااااملا یهویی انشاالله قسمت شماهم )قربونت برم ارباب که انقدر قشنگ و یهویی طلبیدی ** اخرش مرغ دل تنگ و بیقرارم رو میارم پر میدم تو بین الحرمینت سالها قبل برای یک حاجتی مدام زیارت عاشورا خوندم (شش ماه تمام فقط یکی دو شبشو دیر خوندم) اما به اونی که خواستم نرسیدم منم ناامید شدم از آقا یکی دو سال بعد دلم همین طوری  هوای زیارت عاشورا کرد شب خوندم و خوابیدم  فرداش هنوز از خواب بیدار نشده بودم ک شوهرم زنگ زد گفت کربلا میایی ؟ میخوام اسممونو بنویسم ( معجزه ) آخ حسین جانم ، بند دلم. خلاصه ک بچسبید به زیارت عاشورا و هیچچچچ وقت ناامید نشید این اقا پسر مولاست ک شام شبشو میبخشد و پسر حضرت فاطمست ک لباس عروسیشو بخشید ***منتظر سفر نامم به همراه عکس باشید دعا گوی همه نی نی سایتی ها خواهم بود و در آخر ی صلوات از طرف من هدیه به امام حسین کنید اگه دوست داشتین اللهم صل علی فاطمه و ابیها و بعلها و بنیها و سر المستودع فیها به عدد ما احاطه بهی علمک
تجربه خودم رو میگم برادرم  با یه خانم مطلقه ازدواج کرده بعد سه سال پشیمون شد  چرا ؟ چو ...

چرا من نفهمیدم چی نوشتی

برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                     اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم                                                                            در ضمن هرکس که دوست داشته باشمم ریپلای میکنم حتی اونایی که میگن اگه باهام مخالفی ریپلای نکن و حتی شما دوست عزیز 😌                                                                                                                                                                         من قابلیت اینو دارم که درحال زجر کشیدن هم بخندم :) ....
2706