2733
2734
عنوان

کارمند هول بانک 😑😑😑

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 41 پست
کلا پیر و جوون نداره همشون همینن .. چندش و هول و چشم ناپاک و منتظر فرصت برای دادن و گرفتن شماره

واقعن حالم بد شد دیدم خیلی نگا میکنه.وقتی برگشتم فهمیدم شناسناممو جا گذاشتم ب پارتنرم گفتم برو بانک بگیرش میگ چرا من برم میترسم بش بگم بگه خودت نخ دادی ک سوال بی مورد پرسید

بگفتا دل ز مهرش کی کنی پاک   بگفتا آنگه ک باشم خفتع در خاک ❤👫🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

وای یا ابوالفضل دقیقا اره اقوام نزدیک ما هم دقیقا همینو می.فت

حالا زن خودش خوشگل مدروز زندگی بذار 

فکریکی از دخترارو برده بوده خونه خودش 😑😑

دختره رفته درخونشون زنش دیدش ولی یه داستانی مرده ساخت که زنه رو دست به سرکنه رنه بیخیال شد یک ماه نشده یه گندزد بازلورفت

نه فقط فکر میکنه بانکی ها پولدارن 

نه اصلا پولدار نیستن 

فقط موجودی مشتری رو میبینن 

خودسون ی حقوق معمولی دارن وام هم خود بانک بهشون میده ... کلا زیر قسط و وامن 

ولی اگه مشتری خانوم باشه و شغل خوب داشته باشه میخوان هول بازی دربیارن

2731
حالا مشتریارو علاف کرده که شناسنامه شما رو زیرو رو کنه🤬همینان که با پارتی میان پشت میز میشینن و همه ...

اصن نگاهشم یجوری بود وقتی حرف میزدم خودم قشنگ متوجه میشدم زومه رو لبام  

منم دوران نامزدیم یه بار رفتم بانک و پسره کار بانکیم رو را انداخت اومدم خونه  چند روز بعد دیدم ...

وا چقد وقیح شدن کامندا،،فک نمیکردن کارمندا هم اینطوری شده باشن خدا ب راه راست هدایتشون کنه.

ریپلای های اسی رو فقط  میبینم 
واقعن حالم بد شد دیدم خیلی نگا میکنه.وقتی برگشتم فهمیدم شناسناممو جا گذاشتم ب پارتنرم گفتم برو بانک ...

ن کلا بانکیل از لحاظ روانی هم مشکل دارن ... اخه پولای مردم رو میبینن و نمیتونن هیچکاری کنن غصه میخورن دیوونه هم میشن🤣🤣🤣🤣🤣 برو راحت شناسنامه تو بگیر 

.. هر وقت هم بری کارتو سریع راه میندازه تو نوبت نمیمونی😆😆😅😅

2740
ن کلا بانکیل از لحاظ روانی هم مشکل دارن ... اخه پولای مردم رو میبینن و نمیتونن هیچکاری کنن غصه میخور ...

ارع والا مرتیکع خر قبلش فقه یبار دیدع بودم قشنگ یادش بود ک دفه قبل واس چکاری رفته بودم. 

دیه نمیرم میگم یکی بره بگیرش 

همه مردا هولن بخدا 

اح،اون لحظه باید با پاشنه بلند جفت پا میپریدی رو وسط پاهاش،که دیگه کلا هوسش خاموش شه😂🥴

حیف تو بانک پیش اومد وگرنع جای دیگ بود فحشش میدادم

وا چقد وقیح شدن کامندا،،فک نمیکردن کارمندا هم اینطوری شده باشن خدا ب راه راست هدایتشون کنه.

اولین و آخرین بار بود توی عمرم که همچین چیزی پیش اومد اون دیگه خیلی وقیح بوده