2733
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم خونه و ماشین بنامم بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 79 پست
چه قانونایی از خودتون‌در میارید چرا اگر خونه به نامش زد دیگه طلا نباید بخره.شما برا کسی هدیه میخری ه ...

قانون نیست

اکثر خانم ها توی نینی سایت میگن طلاهام دادم باید بزنه به نامم

اگه خود طرف خریده چه منتی سرش میزارید😂

یا بعدا دوباره قراره همون بخره 

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
وام ازدواج خودمو بهش دادم ک ماشین بخره و خانوادم محبور شدن جهیزیه کم و قسطی بخرن برام... الانم ک طل ...

اگه قسط وام رو خودش میده که هیچ اما اگه خانوادتون میدن ازش بخوایین ماشین رو به نام تون بزنن

بعدم میگید پول خونه از پول طلاهامه

مگه چقدر طلا دارید؟؟

خونه میلیاردی هست الان یعنی هیچی خودش قرار نیست بزاره؟؟

الهم عجل لولیک الفرج

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ک ب ۲سال اعتماد میکنه سرمایه چند میلیاردی بزنه ب زنش؟ طرف فقط ۲ساله ازدواج کرده

اگر اعتماد نداره چه جوری از اول میرن زیر یه سقف خوب دختر خانمم‌میتونه بگه اعتماد ندارم‌هنوز بهت چند سال بگذره بعد که اعتماد کردم پیشت میخوابم.

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
دخترعموم ۱ماه بعد عروسی خونه رو زدن ب نامش

اصلا اینطوری مقایسه نکن

سم خالصه اینطور مقایسه ها

منم آدمی رو میشناسم خونه و ماشین زده بنام همسر ولی علتش چی بوذ؟

علتش این بود که آقا خیانت کرده بود. واینا رو به عنوان حق السکوت و تعهد دادن زده بود بنامش

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
قانون نیست اکثر خانم ها توی نینی سایت میگن طلاهام دادم باید بزنه به نامم اگه خود طرف خریده چه منتی ...

یکی از اقوامم طلا هایی ک شوهرشو خریده بود رو داد به شوهرش خونه خرید،در ازای پولش چک گرفت از شوهرش!

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
قانون نیست اکثر خانم ها توی نینی سایت میگن طلاهام دادم باید بزنه به نامم اگه خود طرف خریده چه منتی ...

وقتی هدیه میدن دیگه طلا مال مرد نیست.هدیه ایمش روشه.بله اگر هدیه رو پس بکیرن حق داره منت بزارهخنده دار شمایید و عقایدتون

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
نه نمیخره.‌‌.. وای شما چرا اینطوری هستید؟؟؟؟ناراحتم از بی اعتمادی شوهرم ب خودم،نه ناراحت خونه و ماش ...

اون بحثش جداست

منم هیچ جوری نیستم

ببین چرا بهت اعتماد نداره

مثلا بگو انقدر از مهریه ام میبخشم بجاش خونه بزن بنامم 

مثلا ۲۰تا سکه میبخشم ۱دونگ خونه بزن بنامم

ببین بازم قبول میکنه یا نه

نکرد ببین مشکل از کجاست

سکه های من اندازه نصف خونمون ارزش داره همسرم گفت ۱دونگ خونا بنامته میخوام ۳دونگ بزنم بنامت

گفتم سکه هام میبخشم همش بزن😂😂

اصلا اینطوری مقایسه نکن سم خالصه اینطور مقایسه ها منم آدمی رو میشناسم خونه و ماشین زده بنام همس ...

آره والا شوهر منم خیلی کادو مادو برام میخرید کلی طلا داشتم برای خودم اما همهش فیلمش بود برای پوشوندن و مخفی کردن خیانتش که من بهش شک نکنم. معمولا مردایی که یه گندی زدن خیلی باج میدن به زناشون

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
چه قانونایی از خودتون‌در میارید چرا اگر خونه به نامش زد دیگه طلا نباید بخره.شما برا کسی هدیه میخری ه ...

عزیزم اگه متاهل باشی باید بهتر بدونی که طلایی که مرد میخره هدیه نیست

میخواد سرمایه گذاری کنه میخره که هر موقع هم لازم داشت بفروشه

حداقل سمت ما اینطوریه مگه طرف خیلی پول دار باشه که خودش یه عالمه سرمایه داشته باشه دیگه به طالاهایی که میخره به چشم سرمایه نگاه نکنه

الهم عجل لولیک الفرج
وقتی هدیه میدن دیگه طلا مال مرد نیست.هدیه ایمش روشه.بله اگر هدیه رو پس بکیرن حق داره منت بزارهخنده د ...

من اصلا ابن عقاید ندارمممم

چون شوهرم هم خونه بنامم زده هم ماشین

من فقط از یه حرفی دم میاد 

شوهر طلا را میخره بعد وقتی من بهش میدم خونه یا ماشین بخزه انقدررر منت نذارید که طلاهای نه طلاهای منه

بعد هم بیشترش دوباره میخره

اگه دادید بدید بدون حرف اگه راضی نیستید ندید اونم شعور طرف مقابله به نام زنش بزنه یا نه

اگه بچه داری بگو ۱۲۰ دیگه پیر شدیم تو نباشی این بچه ها من رو بیرون می کنن قبلش هم هی از چند نفری که ...

واقعاخانمها ظاهراازآقایون کوتاه تربنظرمیرسند.اگراون نصف قدشون که زیرزمینه روهم حساب کنیم خیلی هم قدخانمها بلندتره

یکی از اقوامم طلا هایی ک شوهرشو خریده بود رو داد به شوهرش خونه خرید،در ازای پولش چک گرفت از شوهرش!

خو اون به شوهرش خیلی بی اعتماده

وقتی برای خونه میدی اینکار خیلی زشتی مگه قراره شوهرت پول تنهایی بخوره

من چندین بار طلا دادم در ازاش هم هیچی نگرفتم

شوهرم خواسته خونه یا ماشین بنامم کرده 

ربطی به طلاها نداشته

عزیزم اگه متاهل باشی باید بهتر بدونی که طلایی که مرد میخره هدیه نیست میخواد سرمایه گذاری کنه میخره ...

این‌نظر شماست .هدیه اسمش هدیست اگر به نیت سرمایست بره سکه بخره.اگر اینجوریه پس سمت ما مرد خیلی بد میدونه و به غیرتش برمیخوره چشمش به طلاهدی زنش باشه و به نیت پس گرفتن چیزی بخره.من به همسرم بگم میخوام طلا بفروشم انگار بهش فحش دادن موقع خرید خونه که زوری فروختم گریه میکرد میگفت خاک بر سر من.شوهر خواهرام داداشم و اطرافیانم همینن.دل باید بزدگ باشه که اگر کمم داری هدیه رو بدون چشمداشت بدی

این‌نظر شماست .هدیه اسمش هدیست اگر به نیت سرمایست بره سکه بخره.اگر اینجوریه پس سمت ما مرد خیلی بد می ...

میگم به اسم هدیه نمیگرن بعد شما میگی هدیه هدیه است

بله ما هم میدونیم هدیه هدیه است 

ما بخواییم واسه سرمایه گزاری هم بخریم طلا دسته دوم می‌خریم تا وقتی نفروختیم استفاده میکنیم هر موقع هم لازم شد میفروشیم

چشم شوهرامونم به طلاهای مانیست چون مال خودشونه

الهم عجل لولیک الفرج
2706