2752
2734
عنوان

چیکار کنم شوهرم خونه و ماشین بنامم بزنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1079 بازدید | 79 پست
برای خرید خونه و ماشین چقدر مالی کمکش کردی؟

وام ازدواج خودمو بهش دادم ک ماشین بخره و خانوادم محبور شدن جهیزیه کم و قسطی بخرن برام...

الانم ک طلاهایی ک مادرش خریده بود برام و طلاهای دوره مجردی خودمو میخاد برای خونه بفروشه

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
واقعا که،شما حتی به هم جنس های خودتونم رحم نمیکنید... پول خونه همش طلاهای منه

تااینجاخوندم تعجب کردم  ازپستا

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خونه ماشین بنامت باشه چیکار  مهم اینه باهم خوب باشین. وگرنه خونه و ماشین آخرش مال شما نشه مال ...

خب عزیزم همین دیگه چندسال دیگه اگه برا بچه هاش بشه بنظرت بعد میان بدن به مادرشون؟! 

مادرشون آواره و بدون امکانات میمونه بعده اینهمه سال زندگی 

تواضعی عزت بخش                                               به خدا تواضع کن و در برابر فرامینش مطیع باش تا زورگویان نتوانند تو را ذلیل و فرمانبردار خود کنند            ارزش هرفرد متناسب با فرمانده اوست 💕
قبل ازدواج چیه؟بابا ما هم جتس عستیم چرا انقدر گارد میگیرید؟؟ همش پول طلاهای خودمه

طلاها را کی خریده??

ایا بعدش اصلا دیگه نمیخره؟؟

اگه بنامت کرد نباید دیگه انتظار طلا داشته باشی

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
به چیت حسودی کنم ؟ هان ؟ به چیت ؟

😐😐😐😐😐

خدایا یادمه وقتی این کاربری رو زدم ۱۶ ساله م بود اونقدری اعتقادم قوی بود که اومدم اینجا درمورد چله یاسین میپرسیدم برای اینکه کار پیدا کنه و بتونیم ازدواج کنیم،خدایا یادته چطوری با معجزه نامزد کردیم..یادته اولش اون اصلا نمیخواست ولی خود به خود همه چی دست به دست هم داد تا ما ازدواج کنیم؟من هنوز همون دختر کوچولوی ۱۶ساله ام که بزاش معجزه کردی،منو میبینی؟میشه زندگی ما دوتا رو ام پر از عشق و آرامش کنی؟خدایا خستم،کی به جز تو میتونه کمکم کنه؟اینجا و همجا منو قضاوت میکنن که توواز بچگی دنبال شوهر بودی،خدا تو که تو دل من بودی،دیدی چی به سرم اومد تا به اینجا رسیدم،خدایا من چندساله منتظرم تو معجزه کنی برای رابطه م لطفا نور رو بهم نشون بده🪐🙂💙شما نی نی سایتی ها جای خواهر های نداشته ی منید❤همیشه و تو هر شرایطی. کنارم بودید و با وجود شما احساس تنهایی نکردم،ندیده دوستتون دارم دوستای خوش قلبم💛
وااای بابا بخدا نزدهههه،چرا انقد حسودید ماشینم بنام مادرشوهرمه

عزیزم بعد دو سال زندگی انتظار داری شوهرت خونه ماشین به نامت بزنه مردم بعد 20 سال زندگیم انتظار ندارن. بذار حالا چند سال زندگی کنی اعتمادش جلب شه بعد شاید خودش چیزی زد به نامتون

من از این به بعد یه دختر شاد و مثبت اندیشم. میخوام زندگیمو اون جوری که دلم میخواد بسازم و میدونم که خدا بهترینارو سر راهم قرار میده🌹❤
طلاها را کی خریده?? ایا بعدش اصلا دیگه نمیخره؟؟ اگه بنامت کرد نباید دیگه انتظار طلا داشته باشی

چه قانونایی از خودتون‌در میارید چرا اگر خونه به نامش زد دیگه طلا نباید بخره.شما برا کسی هدیه میخری هر وقت دلت بخواد میری ازش پس میگیری؟وقتی هدیه میدی دیگه اختیاری نداری در مورد اون.فکر کن به کسی سکه هدیه دادی بعد ده سال بری بگی رد کن بیاد

اسم کاربری شخصیت کسی نیست سایت هزار تا اسم‌میزنی قبول نمیکنه یدونه اتفاقی رو قبول میکنه.اینجا اومدیم تبادل نظر اگر نمیتونی جوابمو منطقی و درست بدی بدون خیلی حقیرو بدبختی که با اسم کاربری مثلا تحقیرم میکنی.و اینکه بگید مشخصه چه شخصیتی داری برام مهم نیست کسایی که درست رفتار کنن میدونن چه شخصیتی دارم و وجدانم آسوده هست،اینکه اینجا حرف بی ربط بزنی توهین کنی توقع احترام داشته باشی و اگر جواب در شانت گرفتی بپری بهم که بی شخصیتم بازم مهم نیست با این حرفات نمیتونی ناراحتم کنی،بعضی کاربرا منه آرومه به جایی رسوندن دوست دارم بگم چخه
طلاها را کی خریده?? ایا بعدش اصلا دیگه نمیخره؟؟ اگه بنامت کرد نباید دیگه انتظار طلا داشته باشی

نه نمیخره.‌‌..

وای شما چرا اینطوری هستید؟؟؟؟ناراحتم از بی اعتمادی شوهرم ب خودم،نه ناراحت خونه و ماشین،ناراحتم که ماشینشو یواشکی زد بنام مامانش،ولی من که ۲سال دوره عقدم کوفتم شد،پا ب پاش زجر کشیدم تا افسردگیش خوب بشه،هرچی دلم میخواست نخریدم و لال شدم چون بیکار بود،من ک شریک زندگیشم به من اعتماد نداره....

ک ب ۲سال اعتماد میکنه سرمایه چند میلیاردی بزنه ب زنش؟ طرف فقط ۲ساله ازدواج کرده

خیلیااینکارمیکنم ادم میشناسم تودوران عقداینکارکرده

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

من ماشین و خونه سه دونگش به ناممه.. چون وام مسکن را من گرفتم مجبور شد اینکارو کنه.. بابام هم ضامن هر دومون شد.. و توی دوران دانشجوییم که به شدت پول نیاز داشت با بدبختی از چند جا براش وام گرفتم .. یبارم ۷۰ گرم طلا براش فروختم.. 

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 
چه قانونایی از خودتون‌در میارید چرا اگر خونه به نامش زد دیگه طلا نباید بخره.شما برا کسی هدیه میخری ه ...

کار به اینکه استارتر حق داره یا نداره ندارم، ولی اکثر پستای این تاپیکو که خوندم همش حس کردم مادرشوهر یا خواهرشوهرش این پستا رو گذاشتن😕

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😤
ک ب ۲سال اعتماد میکنه سرمایه چند میلیاردی بزنه ب زنش؟ طرف فقط ۲ساله ازدواج کرده

دخترعموم ۱ماه بعد عروسی خونه رو زدن ب نامش

نه نمیخره.‌‌.. وای شما چرا اینطوری هستید؟؟؟؟ناراحتم از بی اعتمادی شوهرم ب خودم،نه ناراحت خونه و ماش ...

ببین ماهر کدوم با توجه به زندگی خودمون داریم نظر میدیم

شوعرتو رو که نمی‌شناسیم چطور آدمیه قلقش چیه

ولی خب اکثر مردای ایرانی اینکارو نمیکنن

تنبلی تخمدان درمانش اصلاح سبک زندگیه برای اطلاعات بیشتر این پیج رو دنبال کنید و اگه بهتر شدین برام دعا کنیدniloofarpcossupport              لطفا پیج عروسکسازی منو gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنید واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706