2752
2734
نه داریم میریم جنگل از طرف مدرسه اردو 

ما هم رفتیم اردو ماکارونی خوردیم😁

نگران فردایت نباش..  خدای دیروز وامروز خدای فرداهم هست. اگر تو اولین بار بندگی میکنی او قرن هاست خدایی میکند. 🌷 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کیکم برا هر نفر ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرمه

من یه دفعه اینجا گفتم کیک تولد برای هر نفر ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم. اینقدر بهم توهین کردن که تو خسیسی و پشت سرت مهمونات مسخره ات میکنن

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
۳کیلو نیم برای ۲۱نفره عزیزم  من از کبابی ها پرسیدم ۱کیلو گوشت برای ۶نفره

دقیقا حرف شما درسته  

مامان من 24 ساله هر 1 کیلو گوشتو برا 5 نفرمون درست میکنه میشه 12 سیخ نفر دوتا یه کوچولو میخوریم

کی گفته؟؟۳ ۴ بار باید چرخ شه قشنگ مخلوط شه  . عزیزم اینو از ی لر کباب خور حرفع ای میشنوی......

اگه بخواد کوبیده بزنه اره اما اگه خورشتی باشه نمیشه 

من رو حساب خورشتی گفتم 

زنده باد لر کباب خور 😂

هم نظر نیستیم درست ولی دشمن همم نیستیم 
یه عده هم برعکس میگن قد یه گردو😂 کلا نی نی سایت معیار درستی نمیده بهت من برای شونزده نفر دو کیلو ...

خداییش واسه ۱۶ نفر همون ۲ تا ۲ کیلو و نیم کافیه و اندازه . ولی راست میگی یک کیلو دیگه خیلی کمه 

ما شمالی هستیم و عادت نداریم ب کم خوردن😀اینکه استاتر میگه میخوان برن اردو شرایط فرق میکنه ولی اینکه ...

ولی گوشتو همونجور کلی حساب میکنیم چرخ کرده رو نهایتن تو گردش با استکان اندازه میزنن برای هر نفر دوتا استکان فرانسه 

من عاشقم 😍😍عاشق خدایی که انقدر هوامو داره از خلایقش بی نیازم 😍😍😍😘❤️❤️

برای هر نفر حدود ۲۰۰ گرم در نظر بگیر بدون استخوان و دور ریز

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
من یه دفعه اینجا گفتم کیک تولد برای هر نفر ۱۰۰ تا ۱۵۰ گرم. اینقدر بهم توهین کردن که تو خسیسی و پشت س ...

نمیدونم اینا کجا زندگی میکنن والا از هرچی قنادی هم بپرسی همینو میگه 

من همیشه همینقدر هم گرفتم خیلی اندازه و به تعداد هم بوده 

مگه میخوان جای غذا بخورن 

نَدین ،حالا این همه دادین چی شد؟؟؟؟ دستو میگم😎😐
من از کبابی پرسیدم‌گفت ۱کیلو گوشت را ما ۱۲سیخ مشتی در میاریم.

میخان چنجه بخورن حساب کن آب میشه رو آتیش

اینی که شما میگی واسه کوبیده س که کلی م پیاز قاطیش میشه. 

هر کی لایک کنه خره ✅🔵🟪🟡🟥جواب افراد بیشعور داده نمیشود✅🔵🟪🟡🟥
دقیقا حرف شما درسته     مامان من 24 ساله هر 1 کیلو گوشتو برا 5 نفرمون درست میکنه میشه 12 ...

بله منم مثل وقتی ۱۰نفر مهمون دارم ۲کیلو گوشت میدم کبابی ۲۴سیخ میشه نفری ۲سیخ تازه  مهمونامم میگن سیخاش خیلی خوب و بزرگه.

من از کبابی پرسیدم‌گفت ۱کیلو گوشت را ما ۱۲سیخ مشتی در میاریم.

کوبیده شاید منظورش بوده 

اگر تکه ای بخواد کباب کنه یک کیلو برای چهار نفر 

اینجا همه کبابی ها اینجوری میپزن 

💙💙ممنون میشم برای سلامتی و عاقبت بخیری پسرم یه صلوات بفرستید💙💙
2706