2752
2734
عنوان

زندگی با مرد هرزه خیلی سخته؟

| مشاهده متن کامل بحث + 362 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دیونه ای دختر..هرخوبی هم که داشت  همین یه مشکل زندگیتو زهره مار میکرد...به مرور افسرده میشدی..میتونستی قبول کنی شوهرت هم تورو بغل کنه هم یکی دیگه رو؟

کربلا قطعا جنت الاعلامه❤️  شماره تماس کربلا:۱۶۴۰❤️

وحشتناکه روزی هزار بار میمیری ک چیت کمه

وقتی با اونا وقت بگذرونه تو تو خونه بمونی فاجعس وقتی همه چیش بااونا باشه با تو عادی میمیری

کاربر قدیمی هستم کار بر no aks ،،،،، خیلی وقته نبودم از سال ۹۶ عضوم
دیونه ای دختر..هرخوبی هم که داشت  همین یه مشکل زندگیتو زهره مار میکرد...به مرور افسرده میشدی..م ...

چرا سخته ولی بغل کردن اونا بخاطر دوست داشتنشون نیست بخاطر تنوع طلبیه فقط، اگه بدونم یکیو دوست داره سخت تره

من دوسال عمرمو گذاشتم پای ی هرزه همه کار میکرد گردن نمیگرفت بارها مچشو گرفتم بازم زیر بار نمیرفت&nbs ...

اگه کم کم این چک کردنم بذاری کنار.. کم کم فداموش میکنی

چرا سخته ولی بغل کردن اونا بخاطر دوست داشتنشون نیست بخاطر تنوع طلبیه فقط، اگه بدونم یکیو دوست داره س ...

کلت داغه دختر. الان که دوری اینو میگی وقتی کنارش باشی از لحاظ روحی داغون میشی. تازه بیماری های جنسی رو هم اضافه کن

من دوسال عمرمو گذاشتم پای ی هرزه همه کار میکرد گردن نمیگرفت بارها مچشو گرفتم بازم زیر بار نمیرفت&nbs ...

منم همینم ولی اینجا بهمون می‌خندن بگی میگن چون هرزس قابل دوست داشتن نیست، ولی وقتی همه ی ویژگیای دیگش به دلت نشسته واقعا چیکار میشه کرد😐

ی مرد میشناسم همجنس گراست دختر بازه و اعتیاد به مشروب و شیشه داره    ازدواج کرد با ی زن زشت بی ریخت چون فقط میخواست زن داشته باشه یکی که براش بچه بیاره تو اجتماع به عنوان مرد متاهل بهش احترام بزارن و.....خانمش بعد ی مدت فهمید اما به ی ورش هم نبود تعجب اینکه چند سال بعد اینکه فهمید همسرش اینطوره بچه دوم رو هم آورد تو جمع ادای خوشبخت ترین وعاشق ترین زن وشوهر دنیا رو در میارن اما عملا سالی ۵شش بار بیشتر رابطه ندارن و همیشه خانمه از رابطه نداشتن میناله از نظر مالی همه جوره به خانمش میرسه تو جمع بهش احترام میزاره با خانواده همسرش خیلی خوبه و چون دائم مشروب میخوره و یا نعشس خیلی خوش اخلاقه سالی چند بار مسافرت آنچنانی همراه خانواده و.....به نظرم بستگی داره ی زن از زندگی چه بخواد  

منم همینم ولی اینجا بهمون می‌خندن بگی میگن چون هرزس قابل دوست داشتن نیست، ولی وقتی همه ی ویژگیای دیگ ...

😔🥺 نمیدونم بزا بخندن ولی همین ک این روشونو شناختی ازشون بتونی دست بکشی خیلی خوبه

هرچند من بعد ۶ ماه ضربه های ک بم زده بازم چکش میکنم

2706