2752
2734

پزشک تجویز کرده؟ یا سرخود آنتی بیوتیک میخورین؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

من قبلا مصرف کردم، میخوردم خوب بود نمیخوردم باز جوش میزدم اما الان قطره میخورم اون خوبه 

ولی درکل با داکسی سایکلین باید خیلی باهاش آب بخوری حدودا 2 لیوان

و اینکه بعد از خوردن تا یک ساعت دراز نکشی 

من قبلا مصرف کردم، میخوردم خوب بود نمیخوردم باز جوش میزدم اما الان قطره میخورم اون خوبه  ولی د ...

اخه اسهال خیلی بده 

نمیدونم به اون مربوطه یا ن

قطره چی میخوری؟

سرخود

چراا!!؟؟

میدونید ممکنه عامل جوشهاتون عفونت نباشه؟ یا حتی عفونت باشه ولی نوعش متفاوت باشه؟(عفونت های قارچی با تتراسایکلین ها درمان میشن و باکتریایی ها با پنی سیلین ها؟

و با این قرص خوردن برای قارچ و باکتریها مقاومت ایجاد میکنید؟ و اگر مبتلا بشید ب عفونت قارچی هر جای بدن دیگه با این قرص درمان نمیشید؟

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
یه ورق ک چیزی نمیشه 

برای عفونت حاد کلا ۵ عدد از این قرص تجویز میشه!

2706