2752
2734
عنوان

میخوام زنگ بزنم به مدرسه لوشون بدم خسته شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 373 بازدید | 23 پست

والا ما یزمانی میرفتیم مدرسه بفکر درس و تحصیل بودیم الان بقول شما گوشی و سیگار و.. تازه خالم تعریف میکرد یه دختر تو مدرسه دختر خاله ام بوده با دخترا کارای زشت میکرده  بعضی جا ها خرابه شده مدیر و... هم از پسشون بر نمیادـ

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥

ولی حتما ی کاری بکن

ی نفر دور و برمون بود از کلاس پنجم شماره میگرفت با پسرا حرف میزد کلاساشو میپیچوند میرفت بیرون

الان هنوز که هنوزه ۴۰ و وخورده ای سالشه طلاق گرفته بازم داره دنبال پسرا میکنه تا کلاس نهم بیشتر نخوند 

هیچی ام بلد نیست 

ی بار وقتی سرش تو گوشیه و نشسته پیشتون با مادرت صحبت کن همینو تعریف کن تا به در بگی که دیوار بشنوه

برای ظهور امام زمان صلوات بفرستتتتتتتتتت🌱 کاربر قدیمی ام

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا ما خودمونم بچه بودیم دیگ نهایت یه گوشیه اگ زیادی سخت بگیری کنجکاویشون بیشتر میشه

نهایت؟ ی دختره با یکی از دوستاش قبلا بیرون رفته بود اون موقع ها که مدرسه ای بودم یادمه هنوز

صحبت چندین سال پیشه اووووووووو 

۱۴ سالش بود منم کوچیک بودم بعد داشت تعریف میکرد که آره ما با ی دختره رفتیم بیرون هرجا میخواستیم بمونیم میگفت نه اینجا نمیام منو میشناسن بهشون جن...س دادم نه اونجا نمیام دختره سا...قی بوده 😑

نه بابا ما خودمونم بچه بودیم دیگ نهایت یه گوشیه اگ زیادی سخت بگیری کنجکاویشون بیشتر میشه

عزیزم مثل اینکه نمیدونی دوره ما با اینا زمین تا آسمون فرق کرده.مثل اینکه توی پارک ها ندیدی دختر پسرای ۱۲ تا ۱۳ ساله چجوری علنی سیگار میکشن و هزارتا خلاف دیگه.

2731
نهایت؟ ی دختره با یکی از دوستاش قبلا بیرون رفته بود اون موقع ها که مدرسه ای بودم یادمه هنوز صحبت چن ...

یاخدا خب دیگ اون خیلی پیشرفته بوده خواهر

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
عزیزم مثل اینکه نمیدونی دوره ما با اینا زمین تا آسمون فرق کرده.مثل اینکه توی پارک ها ندیدی دختر پسرا ...

اره بابا کوچه های شهرمون پر شده کاش سیگار باشه یچیز دیگس

بعضی از درها برای همیشه بسته میشن،بقیه به جاهای غیر قابل انتظار باز میشن❤️🤌اونقدر قوی باش که رها کنی،اونقدر عاقل باش که برای آنچه لایقش هستی صبر کنی😊
عزیزم مثل اینکه نمیدونی دوره ما با اینا زمین تا آسمون فرق کرده.مثل اینکه توی پارک ها ندیدی دختر پسرا ...

دختر ۱۶ ساله رفته بوده پارک مواد گرفته

با پسرا میگردن و چه میدونم ار این کارا

خدایا عاقبت به خیر کن همشونو:)

اره بابا کوچه های شهرمون پر شده کاش سیگار باشه یچیز دیگس

بله و هر کار خلافی که فکرشو بکنی. 

باورتون میشه دخترا توی مدرسه رابطه عاشقانه دارن با همکلاسی دخترشون؟دیگه خودتون بقیه ش رو بخونید