2733
2739
من فقط یه چیز برام مهمه  پاک کردن تاپیک و کامنت توسط خود کاربر سالای قبل تو ورژن قبلی سایت این ...

از بس یه عده دروغ گفتن و با احساس بقیه بازی کردن اتفاقا اینکه نمیشه راحت کامنت و تاپیک رو پاک کرد چیز بدی نیست.

هر توهینی میکردن هر دروغی میگفتن سریع هم تا اعتراض میشد پاک میکردن.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مساعل ج.نس..ییبب😂😂😂😂😂یه قابلیت داشته باشه بشه دعوا کرد با بعضیا اینجا واقعا بای دعوا کرد فوش بدی جیگرتو حال بیاد

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2731
دسته بندی باید داشته باشه سایتت نوعروس موضوع به موضوع بود مثلا بخش اقتصادی شامل تایپیک های مرتبط با ...

میدونی بخوام حوزه گسترده کار کنم و با دسته های متفاوت اولش کلی هزینه داره برام الکی نیست که وقتم خیلی میخواد

2740

ولی خدایی این سایت زده شده برای مسائل زنانه و بارداری

الان اولا انقدر اقا هست نمیشه پرسید

دوما انقدر سایت پر مریضه که درجا یا سوالتو میترکونن یا دعوا میشه

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
از بس یه عده دروغ گفتن و با احساس بقیه بازی کردن اتفاقا اینکه نمیشه راحت کامنت و تاپیک رو پاک کرد چی ...

حالا کامنت زیاد هم برام مهم‌نیست آره از اون لحاظ که ممکنه فحش و اینا رو پاک کنن بد میشه ولی تاپیک که میزنیم بعدش سخته پاک کردن منکه حال ندارم برای همین دیگه تاپیک نمیزنم