2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

قابلیت ویس گذاشتن باحال میشه و اینکه مرد توش نباشهههههه

دقیقا مرد پسر رو حذف کن

حواست به دهن گشادت باشه من خدا نیستم ببخشم!️ اگر جوابتو نمیدم حوصله کل‌کل با آدم بیشعوری مثل تو رو ندارم
تبریک سایت نیاید  حذف تاپیک راحت تر باشه  امکان حذف عکس تا ۱۰ دقیقه وجود داشته باشه  ...

بین به نظر من ی سری قوانین سایت درسته . اگر راحت هر کسی هر کامنتی بخواد بزاره یا هر عکسی منتشر کنه هرج و مرج میشه و خب از طرفی نقض ی سری قوانین برا مدیر سایت مشکل ایجاد می کنه تو ایران نمیشه چت روم باز کرد ازاد ازاد که😂

ویس و چت آزاد عکسارو هروقت دلت خواست پاک کنی خودت بتونی تاپیکتو پاک کنی

نمیشه چون اینجوری هیییچ تاپیکی نمیمونه تا کسی برای خوندن و سرچ کردن بیاد تو برنامه

هیچ وقت ب گذشته برنگرد  
اینستا هم محدودیت سنی داشت ی زمانی الان دیگه همه بچه های دبستانی دارن😂

به خاطر خودشون نمیگم به خاطر خودمون میگم😄

از بس که همه جا عین قاشق نشسته مبپرن وسط و تو هر موردی اظهار فضل میکنن به شدت هم بی تربیت و بد دهن هستن.

به خاطر خودشون نمیگم به خاطر خودمون میگم😄 از بس که همه جا عین قاشق نشسته مبپرن وسط و تو هر موردی ا ...

اره می‌دونم ولی میگم بازم اگه محدودیت سنی داشت ی جوری وارد میشدن 

2706